4 Person Holiday Home in Haderslev

stars: 2

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

4 Person Holiday Home in Haderslev qiymətləri

2 nəfər3 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

4 PERSON HOLIDAY HOME IN HADERSLEV

With a stay at this cottage in Haderslev, you'll be a 3-minute walk from Kelstrup Strand and 9 minutes by foot from Hejsager Strand. This cottage is 2.9 mi (4.7 km) from Vilstrup Kirke and 3.4 mi (5.5 km) from Halk Church.
Giriş: 16:00 sonra
Çıxış: 08:00 əvvəl
Danışılan dillər: AlmanİngiliscəDanimarka

YERLƏŞMƏ

4 Person Holiday Home in Haderslev ünvanı

BOGETOFT 6, Haderslev, Haderslev, 6100, Danimarka

Ən yaxın hava limanları

Sønderborg Airport, Sønderborg (SGD)
51 dəq (75 km46 mil)
Esbjerg Airport, Esbjerg (EBJ)
1 saat 4 dəq (100 km62 mil)
Billund Airport, Billund (BLL)
1 saat 9 dəq (85 km53 mil)
Odense Airport, Odense (ODE)
1 saat 26 dəq (112 km70 mil)
Aarhus Airport, Aarhus (AAR)
1 saat 55 dəq (179 km111 mil)
Westerland Sylt Airport, Sylt (GWT)
2 saat 5 dəq (122 km76 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Kelstrup Strand
8 dəq piyada (0.5 km)8 dəq piyada (0.3 mil)
Hejsager Strand
6 dəq avtomobillə (2 km)6 dəq avtomobillə (1.3 mil)
Halk Strand
15 dəq avtomobillə (5 km)15 dəq avtomobillə (3.1 mil)
beach near Diernæs Strandby
18 dəq avtomobillə (6 km)18 dəq avtomobillə (3.7 mil)
beach near Vikær Strand
21 dəq avtomobillə (7.1 km)21 dəq avtomobillə (4.4 mil)
Gåsevig Beach
22 dəq avtomobillə (7.5 km)22 dəq avtomobillə (4.7 mil)
beach near Revlen
29 dəq avtomobillə (9.8 km)29 dəq avtomobillə (6.1 mil)
beach near Sønderballe Strand
29 dəq avtomobillə (9.8 km)29 dəq avtomobillə (6.1 mil)
beach near Barsø Landing
30 dəq avtomobillə (10 km)30 dəq avtomobillə (6.3 mil)
beach near Kalvø Havn
32 dəq avtomobillə (11 km)32 dəq avtomobillə (6.7 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

4 Person Holiday Home in Haderslev obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, 4 Person Holiday Home in Haderslev qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

4 Person Holiday Home in Haderslev obyektində parkinq varmı?

Bəli, 4 Person Holiday Home in Haderslev qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

4 Person Holiday Home in Haderslev obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

4 Person Holiday Home in Haderslev obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

4 Person Holiday Home in Haderslev obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

4 Person Holiday Home in Haderslev obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. Guests will receive an email with special check-in instructions. Guests can choose to either self-clean the property prior to check-out, or pay an additional cleaning fee of EUR 104 at check-out. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Cashless transactions are available
  • Host has not indicated whether there is a carbon monoxide detector on the property; consider bringing a portable detector with you on the trip
  • Host has not indicated whether there is a smoke detector on the property
  • This property is professionally cleaned

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • Electricity fee: EUR 0.38 per stay for use per kWh.

We have included all charges provided to us by the property.

  • The property is professionally cleaned.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç