4 Star Holiday Home in Veggli

stars: 2

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

4 Star Holiday Home in Veggli qiymətləri

2 nəfər3 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

4 STAR HOLIDAY HOME IN VEGGLI

With a stay at this vacation home in Rollag, you'll be 9.8 mi (15.7 km) from Numedal and 10.7 mi (17.3 km) from Rollag Stave Church. This vacation home is 11.1 mi (17.8 km) from Rollag Bygdetun and 16.2 mi (26 km) from Nore Stave Church.
Giriş: 16:00 sonra
Çıxış: 08:00 əvvəl
Danışılan dillər: AlmanİngiliscəDanimarka

YERLƏŞMƏ

4 Star Holiday Home in Veggli ünvanı

DIPLEMYR 68, Rollag, All of Viken, 3628, Norveç

Ən yaxın hava limanları

Oslo Airport, Gardermoen, Oslo (OSL)
114 km71 mil

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

4 Star Holiday Home in Veggli obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, 4 Star Holiday Home in Veggli qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

4 Star Holiday Home in Veggli obyektində parkinq varmı?

Bəli, 4 Star Holiday Home in Veggli qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

4 Star Holiday Home in Veggli obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

4 Star Holiday Home in Veggli obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

4 Star Holiday Home in Veggli obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

4 Star Holiday Home in Veggli obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

ÜMUMİ İMKANLAR

Terras, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. Guests will receive an email with special check-in instructions. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Host has indicated there is a carbon monoxide detector on the property
  • Host has indicated there is a smoke detector on the property

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç