5 Star Holiday Home in Nysted

stars: 2

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

5 Star Holiday Home in Nysted qiymətləri

2 nəfər3 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

5 STAR HOLIDAY HOME IN NYSTED

With a stay at this vacation home in Nysted, you'll be within a 15-minute walk of Nysted Strand Beach and Nysted Dog Park. This vacation home is 0.6 mi (1 km) from Skansepavillonen and 1.1 mi (1.7 km) from Nysted Kirke.
Giriş: 16:00 sonra
Çıxış: 08:00 əvvəl
Danışılan dillər: AlmanİngiliscəDanimarka
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

5 Star Holiday Home in Nysted ünvanı

MUSLINGEVEJ 3, Nysted, Guldborgsund, 4880, Danimarka

Ən yaxın hava limanları

Copenhagen Kastrup Airport, Kopenhagen (CPH)
1 saat 47 dəq (162 km100 mil)
Malmö Sturup Airport, Malmo (MMX)
2 saat 14 dəq (207 km129 mil)
Odense Airport, Odense (ODE)
2 saat 41 dəq (207 km128 mil)
Rostock-Laage Airport, Rostock (RLG)
3 saat 21 dəq (130 km81 mil)
Sønderborg Airport, Sønderborg (SGD)
4 saat 1 dəq (359 km223 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Nysted Strand Beach
9 dəq piyada (0.6 km)9 dəq piyada (0.4 mil)
Skelby
30 dəq avtomobillə (9.8 km)30 dəq avtomobillə (6.1 mil)
Bøtø Strand
43 dəq avtomobillə (14 km)43 dəq avtomobillə (9 mil)
Marielyst Beach
46 dəq avtomobillə (15 km)46 dəq avtomobillə (9.6 mil)
beach near Aktivitetspark
46 dəq avtomobillə (15 km)46 dəq avtomobillə (9.6 mil)
beach near Birkemose
54 dəq avtomobillə (18 km)54 dəq avtomobillə (11 mil)
Ulslev strand
1 saat 5 dəq avtomobillə (22 km)1 saat 5 dəq avtomobillə (13 mil)
Hunseby Strand
1 saat 10 dəq avtomobillə (23 km)1 saat 10 dəq avtomobillə (14 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Sauna

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

5 Star Holiday Home in Nysted obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, 5 Star Holiday Home in Nysted qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

5 Star Holiday Home in Nysted obyektində parkinq varmı?

Bəli, 5 Star Holiday Home in Nysted qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

5 Star Holiday Home in Nysted obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

5 Star Holiday Home in Nysted obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

5 Star Holiday Home in Nysted obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

5 Star Holiday Home in Nysted obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. Guests will receive an email with special check-in instructions. Information provided by the property may be translated using automated translation tools. This property charges consumption-based water fees of EUR 7.8 per cubic meter.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Cashless transactions are available
  • Host has not indicated whether there is a carbon monoxide detector on the property; consider bringing a portable detector with you on the trip
  • Host has not indicated whether there is a smoke detector on the property
  • This property is professionally cleaned
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • Electricity fee: EUR 0.38 per stay for use per kWh.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Water fee: EUR 8.7 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • The property is professionally cleaned.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç