6 Person Holiday Home in Store Fuglede

stars: 2

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

6 Person Holiday Home in Store Fuglede qiymətləri

2 nəfər3 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

6 PERSON HOLIDAY HOME IN STORE FUGLEDE

When you stay at this vacation home in Store Fuglede, you'll be within a 10-minute drive of Naturpark Aamosen and Aarby Kirke. This vacation home is 4.7 mi (7.6 km) from Flasken and 5 mi (8.1 km) from Buch Mogens.
Giriş: 16:00 sonra
Çıxış: 08:00 əvvəl
Danışılan dillər: AlmanİngiliscəDanimarka

YERLƏŞMƏ

6 Person Holiday Home in Store Fuglede ünvanı

FRODAMMEN 11, Store Fuglede, All of Zealand, 4480, Danimarka

Ən yaxın hava limanları

Odense Airport, Odense (ODE)
54 km33 mil
Copenhagen Roskilde Airport, Roskilde (RKE)
61 km38 mil
Aarhus Airport, Aarhus (AAR)
86 km53 mil
Copenhagen Kastrup Airport, Kopenhagen (CPH)
94 km58 mil
Sønderborg Airport, Sønderborg (SGD)
111 km69 mil
Billund Airport, Billund (BLL)
127 km79 mil
Ängelholm-Helsingborg Airport, Angelholm (AGH)
131 km81 mil
Malmö Sturup Airport, Malmo (MMX)
140 km87 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

beach near Sandhagen
21 dəq avtomobillə (7.1 km)21 dəq avtomobillə (4.4 mil)
beach near Landerne
22 dəq avtomobillə (7.3 km)22 dəq avtomobillə (4.6 mil)
beach near Landervejen
22 dəq avtomobillə (7.5 km)22 dəq avtomobillə (4.7 mil)
Gisseløre Beach
33 dəq avtomobillə (11 km)33 dəq avtomobillə (6.9 mil)
beach near Nostrup Sandlodder
44 dəq avtomobillə (15 km)44 dəq avtomobillə (9.2 mil)
Vesterlyng Strand
56 dəq avtomobillə (19 km)56 dəq avtomobillə (12 mil)
Eskebjerg Vesterlyng
57 dəq avtomobillə (19 km)57 dəq avtomobillə (12 mil)
Kongsmark Strand
58 dəq avtomobillə (19 km)58 dəq avtomobillə (12 mil)
beach near Ordrup Næs
1 saat 27 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 27 dəq avtomobillə (18 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

6 Person Holiday Home in Store Fuglede obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, 6 Person Holiday Home in Store Fuglede qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

6 Person Holiday Home in Store Fuglede obyektində parkinq varmı?

Bəli, 6 Person Holiday Home in Store Fuglede qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

6 Person Holiday Home in Store Fuglede obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

6 Person Holiday Home in Store Fuglede obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

6 Person Holiday Home in Store Fuglede obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

6 Person Holiday Home in Store Fuglede obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

ÜMUMİ İMKANLAR

Terras, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. Guests will receive an email with special check-in instructions. Guests can choose to either self-clean the property prior to check-out, or pay an additional cleaning fee of EUR 104 at check-out. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Cashless transactions are available
  • Host has not indicated whether there is a carbon monoxide detector on the property; consider bringing a portable detector with you on the trip
  • Host has not indicated whether there is a smoke detector on the property
  • This property is professionally cleaned

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • Electricity fee: EUR 0.38 per stay for use per kWh.

We have included all charges provided to us by the property.

  • The property is professionally cleaned.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç