Americas Best Value Inn Roxboro

stars: 2
64%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Americas Best Value Inn Roxboro qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

AMERICAS BEST VALUE INN ROXBORO

With a stay at Americas Best Value Inn Roxboro in Roxboro, you'll be within a 5-minute drive of Person County Museum and Kirby Cultural Arts Complex. This motel is 32.2 mi (51.9 km) from Duke University Hospital and 1.5 mi (2.5 km) from Huck Sansbury Recreation Complex.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə

YERLƏŞMƏ

Americas Best Value Inn Roxboro ünvanı

1006 North Madison Boulevard, Roxboro, Person County, 27573, ABŞ

Ən yaxın hava limanları

Piedmont Triad International Airport, Greensboro (GSO)
1 saat 22 dəq (121 km75 mil)
Lynchburg Regional Preston Glenn Field, Lynchburg (LYH)
1 saat 39 dəq (126 km78 mil)
Roanoke–Blacksburg Regional Airport, Roanoke (ROA)
2 saat 17 dəq (180 km112 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Americas Best Value Inn Roxboro obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Americas Best Value Inn Roxboro qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Americas Best Value Inn Roxboro obyektində parkinq varmı?

Bəli, Americas Best Value Inn Roxboro qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Americas Best Value Inn Roxboro obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Americas Best Value Inn Roxboro qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Tur masası təklif edir.

Americas Best Value Inn Roxboro obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Americas Best Value Inn Roxboro obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Americas Best Value Inn Roxboro obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Americas Best Value Inn Roxboro obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Avtomat (qəlyanaltı)

ÜMUMİ İMKANLAR

Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Tur masası

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Cashless transactions are available

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • Deposit: USD 100 per accommodation, per stay

We have included all charges provided to us by the property.

  • Crib (infant bed) fee: USD 5 per night
  • Rollaway bed fee: USD 5 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Children 10 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder