Aparthotel Dorfplatzl

stars: 4
98%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Spa mərkəzi, Sauna • Özəl kirayə
• Heç görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Aparthotel Dorfplatzl qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

APARTHOTEL DORFPLATZL

Located in Tux, Aparthotel Dorfplatzl is near ski lifts, within a 5-minute walk of Rastkogelbahn and Rastkogel Ski Lift. This ski hotel is 6.2 mi (10 km) from Hintertux Glacier Ski Resort and 0.5 mi (0.7 km) from Eggalm Skiing.
Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 10:30 əvvəl
Danışılan dillər: AlmanİngiliscəFransızHollandiya
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Aparthotel Dorfplatzl ünvanı

Vorderlanersbach 71, Tux, Schwaz, 6293, Avstriya

Ən yaxın hava limanları

Innsbruck Airport, Innsbruck (INN)
1 saat 13 dəq (87 km54 mil)
Salzburg Airport, Salzburg (SZG)
2 saat 14 dəq (181 km113 mil)
Munich Airport, Münhen (MUC)
2 saat 27 dəq (199 km124 mil)
Bolzano Airport, Bolzano (BZO)
2 saat 40 dəq (201 km125 mil)
Memmingen Allgau Airport, Memmingen (FMM)
3 saat 20 dəq (280 km174 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Aparthotel Dorfplatzl obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Aparthotel Dorfplatzl qonaqlarına Oyun zalı təklif edir.

Aparthotel Dorfplatzl obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Aparthotel Dorfplatzl qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz), Kabel (pulsuz) təklif edir.

Aparthotel Dorfplatzl obyektində parkinq varmı?

Bəli, Aparthotel Dorfplatzl qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Long-term parking, RV, bus, truck parking parkinq təklif edir.

Aparthotel Dorfplatzl obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Aparthotel Dorfplatzl qonaqlarına Obyektdə mini-market, Obyektdə mağazalar, Hədiyyə mağazası təklif edir.

Aparthotel Dorfplatzl obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Aparthotel Dorfplatzl qonaqlarına Konsyerj xidməti, Obyektdə alp xizəyi, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə kros xizəyi, Obyektdə bankomat, Pulsuz xizək servisi, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Yaxınlıqda tübinq, Tur masası, Xizək pistinə birbaşa çıxış, Obyektdə qar ayaqqabısı ilə gəzinti, Skipass, Yaxınlıqda snoubord, Obyektdə xizək dərsləri, Obyektdə xizək avadanlığı icarəsi, Yaxınlıqda kirşə sürüşməsi təklif edir.

Aparthotel Dorfplatzl obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Aparthotel Dorfplatzl qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Aparthotel Dorfplatzl obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Aparthotel Dorfplatzl obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

FƏALİYYƏTLƏR

Xizək sürmə

Bilyard

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

UŞAQLAR ÜÇÜN

Oyun zalı

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Xizək saxlama

İNTERNET

Wi-Fi, Kabel

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Long-term parking, RV, bus, truck parking

MAĞAZALAR

Obyektdə mini-market, Obyektdə mağazalar, Hədiyyə mağazası

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Konsyerj xidməti, Obyektdə alp xizəyi, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə kros xizəyi, Obyektdə bankomat, Pulsuz xizək servisi, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Yaxınlıqda tübinq, Tur masası, Xizək pistinə birbaşa çıxış, Obyektdə qar ayaqqabısı ilə gəzinti, Skipass, Yaxınlıqda snoubord, Obyektdə xizək dərsləri, Obyektdə xizək avadanlığı icarəsi, Yaxınlıqda kirşə sürüşməsi

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the train station (surcharges may apply). To arrange pick-up, guests must contact the property 48 hours prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a smoke detector, and a security system
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: EUR 2.60 per person, per night. This tax does not apply to children under 16 years of age.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Fee for buffet breakfast: approximately EUR 19 for adults and EUR 10 for children
  • Pet fee: EUR 20 per pet, per day (maximum EUR 10 per stay) plus EUR 40 one-time cleaning fee
  • Crib (infant bed) fee: EUR 5.0 per day
  • Rollaway bed fee: EUR 50 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • This property allows pets in specific rooms only (surcharges apply and can be found in the Fees section). Guests can request one of these rooms by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç