Ayada Maldives

stars: 5
Çox yaxşı
8.9

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bəzi qidalar halal

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Gigiyenik duş
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Çimərlik günəşlənmə zonası • Bəzi otaqlarda
• Heç görünməyən
Çimərlik günəşlənmə zonası • Bəzi otaqlarda
• Əsasən görünməyən
Çimərlik • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Açıq hovuz • Bəzi otaqlarda
• Heç görünməyən
Açıq hovuz • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Masaj • Özəl kirayə
• Heç görünməyən
Bu obyektdə 13% və ya daha çox qənaət edin
Pulsuz qeydiyyat, dərhal Gold endirimi

Ayada Maldives qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

AYADA MALDIVES

Halal qida təqdim edən lüks özəl ada kurortu; suit və villaların bəzilərində özəl hovuz var. Spa özəl kirayə ilə istifadə olunur, hovuzun yanında və ağ qumlu çimərliklərdə təvazökar çimərlik geyiminə icazə verilir.
Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: ƏrbİngiliscəFransızRusTürkBelarusBenqalBiharBolqarÇinMaldivHollandiyaFilippin (taqaloq)HindİndoneziyaİtalyanMalayNepalPəncabTamilTeluquTayUkrayna
Çimərlik
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Ayada Maldives ünvanı

Gaafu Dhaalu Atoll, Maguhdhuvaa Island, Maguhdhuvaa, Gaafu Dhaalu atolu, Maldiv adaları

Ən yaxın hava limanları

Kaadedhdhoo, Maguhdhuvaa (KDM)
46 km29 mil
Gan International Airport, Gan (GAN)
110 km69 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?

Nadir tapıntı: Ayada Maldives çimərliyin kənarındadır!

Open Beach
Giriş: Yalnız obyekt qonaqlarına
Məsafə: Obyektin ərazisində
Səth: Qum
Çimərlik
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Çimərlik günəşlənmə zonası
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
İmkanlar
  • Duşlar
Rahatlıqlar
  • Çimərlik dəsmalları
Otağa aid imkanlar
Çimərlik günəşlənmə zonası • Bəzi otaqlarda
• Heç görünməyən
Çimərlik günəşlənmə zonası • Bəzi otaqlarda
• Əsasən görünməyən

Digər ən yaxın çimərliklər

Maguhdhuvaa Beach
6 dəq piyada (0.4 km)6 dəq piyada (0.2 mil)
Hadahaa Beach
1 saat 22 dəq avtomobillə (27 km)1 saat 22 dəq avtomobillə (17 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Hovuz
Tip: Açıq

Açıq: İl boyu Qalma müddətinizdə mövcuddur!

Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbütün gün
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: 12 yaş və yuxarı (Tövsiyə
)
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
  • Soyuq havada isidilir
  • İsti havada sərinlədilir
  • Termal su
Otağa aid imkanlar
Açıq hovuz • Bəzi otaqlarda
• Heç görünməyən

SPA & SAĞLAMLIQ

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Spa & Sağlamlıq 1
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbaşlanğıc 09:00 son gün - 20:00
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: 12 yaş və yuxarı (Tövsiyə
)
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Türk hamamı
  • Termal hovuz
Özəl kirayə
  • Masaj
    Heç görünməyən
    Personal girə bilməz
    Cədvəl: Bütün həftəbaşlanğıc 09:00 son gün - 20:00əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
    Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
    Təkbaşına
    : 12 yaş və yuxarı (Tövsiyə
    )
    Müşayiətlə
    : Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Spa & Sağlamlıq 2
Qarışıq istifadə
  • Fitnes
    Cədvəl: Bütün həftəbaşlanğıc 09:00 son gün - 18:00əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurəlavə haqq tutula bilər
    Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
    Təkbaşına
    : 12 yaş və yuxarı (Tövsiyə
    )
    Müşayiətlə
    : Yaş məhdudiyyəti yoxdur

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Ayada Maldives obyektinin menyusunda halal seçimlər varmı?

Bəli, Ayada Maldives obyektinin menyusunda bəzi seçimlər halaldır.

Ayada Maldives obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Ayada Maldives obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Ayada Maldives obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Ayada Maldives qonaqlarına Uşaq klubu, Uşaq oyun meydançası, Oyun zalı, Qapalı oyun mərkəzi, Uşaq teatrı, Uşaq fəaliyyətləri, Uşaq hovuzu, Uşaq oyun otağı, Rəsm fəaliyyətləri, Uşaq baxıcılığı/uşaq xidmətləri təklif edir.

Ayada Maldives obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Ayada Maldives qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Ayada Maldives obyektində parkinq varmı?

Ayada Maldives obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Ayada Maldives obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Ayada Maldives qonaqlarına Hədiyyə mağazası, Gözəllik salonu təklif edir.

Ayada Maldives obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Ayada Maldives qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf təklif edir.

Ayada Maldives obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Ayada Maldives qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə), Kimyəvi təmizləmə (əlavə ödənişlə), Ütüləmə xidməti (əlavə ödənişlə), Gündəlik təmizlik xidməti (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Ayada Maldives obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Ayada Maldives qonaqlarına Fərdi hava limanı transferi (əlavə ödənişlə), Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə ödənişlə) təklif edir.

RƏYLƏR
Çox yaxşı
8.9

Ayada Maldives rəyləri

Rəylərin icmalı

Bu, təsdiqlənmiş rəylər əsasında Süni İntellekt tərəfindən hazırlanmış icmaldır

Ayada Maldives qüsursuz təmizlik, mehriban və diqqətli personal, möhtəşəm çimərliklər, kristal təmiz sular və yüksək səviyyəli şəxsi hovuzlu villaları ilə güclü tətil təcrübəsi təqdim edir. Yeməklər və su idmanı imkanları da yüksək qiymətləndirilir; bəzi sahil villalarında məxfilik məhdud ola bilər.

Rəylərimizə niyə etibar edə bilərsiniz
Burak
Türkiyə
Noy 2024
9.1

Xoşməramlılıq

Dostluq

Təmizlik (otaq və ada)

Yemək (Asiya mətbəxinin çoxunu dadmadım)

İşçilər və bütün istəklərimizə "Məmnuniyyətlə" cavab verən cənab Əli.

İyi niyet
Güleryüz
Temizlik ( oda ve ada )
Yemekler ( asya mutfağını pek tatmadım )
Her isteğimize "Memnuniyetle" diye cevap veren personel ve Ali bey

Usama
Fransa
Dek 2023
9.3

Bu yaxınlarda Ayada Maldiv adalarında qaldım və bu, qeyri-adi idi. Kurort nəfəskəsici rif, büllur kimi təmiz sular və təmiz ağ qumlu çimərliklərlə öyünür. Tısbağalar, mini köpəkbalığı, şüalar və bol balıqlar da daxil olmaqla dəniz həyatının müxtəlifliyi təcrübəni həqiqətən valehedici etdi.

Villalar, xüsusən də Çimərlik Hovuz Villası və Okean Villası, mükəmməl səviyyədə məxfilik təmin etdi və bu, hicab geyinən həyat yoldaşım üçün ideal bir istirahət məkanına çevrildi. Səmimi və tənha atmosfer ümumi təcrübəmizi daha da artırdı.

Xidmətçimiz hər bir ehtiyacımızı ödəmək üçün əlindən gələni etdi və qaldığımız müddətdə aldığımız üstün xidmətə töhfə verdi. Ləzzətli sürpriz ad günü tortu bizə həqiqətən xüsusi hiss etdirən fərdi bir toxunuş qatdı.

Ekvatorun yaxınlığında yerləşən adanın havası qüsursuz idi - fırtına və ya leysan yağış yox idi, sadəcə sakit dənizlər və gündəlik günəş işığı. Ayadadakı hər kəsin istiqanlılığı və mehribanlığı "yox" sözünün mövcud olmadığı kimi göründüyü xoş bir atmosfer yaratdı.

Yemək ləzzətli idi və seçimlərimizə uyğunlaşdırıldı.

Əvvəllər Maldiv adalarında olmuşam, əminliklə deyə bilərəm ki, Ayada yer üzündə cənnət kimi seçilir.

I recently stayed at Ayada Maldives, and it was nothing short of extraordinary. The resort boasts a breathtaking reef, crystal-clear waters, and pristine white sand beaches. The variety of marine life, including turtles, mini sharks, rays, and an abundance of fishes, made the experience truly mesmerizing.

The villas, specifically the Beach Pool Villa and Ocean Villa, provided the perfect level of privacy, making it an ideal retreat for my wife, who wears a hijab. The intimate and secluded atmosphere enhanced our overall experience.

Our butler went above and beyond to cater to our every need, contributing to the outstanding service we received throughout our stay. A delightful surprise birthday cake added a personal touch that made us feel truly special.

Situated near the Equator, the island's weather was impeccable—no storms or torrential downpours, just calm seas and daily sunshine. The warmth and kindness of everyone at Ayada created a welcoming atmosphere where the word "no" seemed nonexistent.

The food was delicious, and customized to our preferences.

Having been to the Maldives before, I can confidently say that Ayada stands out as a paradise on earth.

Mehmet
Türkiyə
Okt 2023
9.5

Hər şey əla idi, sadəcə məsafəyə görə səyahət yorucu idi. İşçilər çox köməksevər və mehriban idilər. Zaura çoxlu salamlar! 🤚🏼

Herşey çok güzeldi sadece konum uzak olmasından dolayı yol yorucu personeller çok yardım sever ve güler yüzlü zaur a çok selam 🤚🏼

Mustafa
Türkiyə
İyn 2023
10

Hər şey möhtəşəm idi.

Herşey cok güzeldi

Ishak
Belçika
Yan 2022
9.2

Səyahətdən başqa hər şey

Tout hormis le trajet

Bütün 12 rəyə bax

VİDEO

FƏALİYYƏTLƏR

Tennis kortu

Su idmanı imkanları

Dalğıclıq

Snorkelinq

Balıq ovu

Stolüstü tennis

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Restoran (bufet)

Restoran (alakart)

Kafe

Snek bar

Manqal imkanı

Uşaqlar üçün bufet

Uşaq menyusu

Xüsusi pəhriz menyuları (sifarişlə)

Otağa xidmət

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq klubu

Uşaq oyun meydançası

Oyun zalı

Qapalı oyun mərkəzi

Uşaq teatrı

Uşaq fəaliyyətləri

Uşaq hovuzu

Uşaq oyun otağı

Rəsm fəaliyyətləri

Uşaq baxıcılığı/uşaq xidmətləri

ƏYLƏNCƏ

Axşam əyləncəsi

Karaoke

DJ

ÜMUMİ İMKANLAR

Dəniz kənarında, Çimərliyin kənarında, Bağ, Kitabxana, Kondisioner, İstilik sistemi, Siqaret çəkilməyən otaqlar, Bal ayı suiti, Toy zalı, Namaz yeri - ümumi

İNTERNET

Wi-Fi

MAĞAZALAR

Hədiyyə mağazası, Gözəllik salonu

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf

İŞ İMKANLARI

Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq), Kimyəvi təmizləmə (əlavə haqq), Ütüləmə xidməti (əlavə haqq), Gündəlik təmizlik xidməti (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Fərdi hava limanı transferi (əlavə haqq), Hava limanı servisi (əlavə haqq), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə haqq)

TƏTBİQ OLUNARSA, ƏLAVƏ HAQLAR

24 Dekabr üçün Yetkin Gala Yeməyi Ücreti
260 $
24 Dekabr üçün Uşaq Gala Yemi Ücreti
130 $
31 Dekabr üçün Yetkin Gala Yeməyi Ücreti
315 $
31 Dekabr üçün Uşaq Gala Yeməyi Ücreti
157.50 $

Obyektin bu mümkün əlavə haqları bəzi rezervasiyalara tətbiq oluna bilər. Təfərrüatlar üçün Vacib qeydlərə baxın.

VACİB QEYDLƏR

Qalma müddətində hər böyük üçün bir dəfə USD $50 Spa krediti təklif olunacaq, bu maksimum 2 böyük üçün keçərlidir.

Nəzərə alın ki, bu saytdakı Hər şey daxil qiymətləri həm də Crystal All Inclusive paketinə aiddir, bu barədə ətraflı məlumatı yuxarıdakı foto qalereyada tapa bilərsiniz. Qonaqlar giriş zamanı Diamond All Inclusive paketinə (ödənişlə) keçə bilərlər.

Transferləri təsdiqləmək üçün uçuş məlumatlarınızı gəlişdən ən azı 10 gün əvvəl təqdim edin

Son dəqiqə rezervasiyaları üçün; uçuş məlumatları rezervasiya məlumatları ilə birlikdə göndərilməlidir. Uçuş məlumatları Maldiv adalarına gəlişinizdən 48 saat əvvəl bildirilməzsə, kurort gəlişiniz zamanı birləşdirilmiş transferinizi təmin edə bilməyə bilər.

Daxili uçuşlar üçün gəliş / gediş transferlərinə 22:30-dan ertəsi gün səhər 09:00-a qədər zəmanət verilmir. Müştərilər beynəlxalq uçuşlarını və otel rezervasiyalarını buna uyğun etməli, transfer olmadıqda isə Malé şəhərində öz hesablarına qalmalıdırlar.

Nəzərə alın ki, bayram əlavə haqları yeməyə görə deyil. Bu, mokteyl, axşam otaq hazırlığı xidməti & uşaqlar və böyüklər üçün əyləncə kimi xüsusi tədbirlərə görədir. Buna görə də qonaqlar hansı yemək planını rezerv etməsindən asılı olmayaraq, qeyd olunan əlavə haqları ödəməyə borcludurlar.

Bal ayı üstünlükləri
1. Gəlişdə sərinləşdirici içkilər.
2. Qalma müddətində villada bir səhər yeməyi
3. - Kai Restaurant və ya Ocean Breeze Restaurant-da bir bal ayı axşam yeməyi (set menyu), bütün otaq kateqoriyaları üçün keçərlidir

Bal ayı üstünlüklərindən yararlanmaq üçün giriş zamanı etibarlı və qanuni nikah şəhadətnaməsinin surəti təqdim edilməlidir

Nikah şəhadətnaməsi 6 aydan köhnə olmamalıdır.

Nikah şəhadətnaməsinin etibarlılığı şübhəlidirsə, kurort Bal ayı üstünlüklərini xəbərdarlıq etmədən geri götürmək hüququnu özündə saxlayır.

Bu təklif əsasında edilən bütün rezervasiyalarda “HMB” istinadı göstərilməlidir

QALA AXŞAM YEMƏYİ:
Nəzərə alın ki, obyektdə hər il dekabrın 24-də və dekabrın 31-də məcburi Qala axşam yeməyi keçirilir. Bütün ödənişlər birbaşa obyektdə ödənilməlidir. Qiymətlər aşağıdakı kimidir:

Dekabr 24
Hər böyük üçün USD 260, bütün vergilər daxil (16 yaş və yuxarı)
Hər uşaq üçün USD 130, bütün vergilər daxil (6 ilə 15 yaş arası)

Dekabr 31
Hər böyük üçün USD 315, bütün vergilər daxil (16 yaş və yuxarı)
Hər uşaq üçün USD 157.50, bütün vergilər daxil (6 ilə 15 yaş arası)

** Uşaqlar pulsuz yeyir **
2-yə qədər uşaq (15 yaşdan kiçik) valideynlərinin müşayiəti ilə pulsuz yeyir, seçilmiş villa kateqoriyasının maksimum tutumu şərtilə.

Uşaqlar ödəniş edən böyüklərlə eyni yemək planını alacaqlar.

Milad və Yeni il gecəsi əlavə haqlarına bu təklif şamil edilmir və ödənişlər tətbiq olunacaq.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç