Bastion Hotel Roosendaal

78%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Bastion Hotel Roosendaal qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

BASTION HOTEL ROOSENDAAL

Located in Roosendaal, Bastion Hotel Roosendaal is within a 5-minute drive of Rosada Factory Outlet and Jack's Casino Roosendaal. This hotel is 2.7 mi (4.3 km) from Rucphense Forest and 2.9 mi (4.7 km) from De Stok Swimming Pool.
Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəHollandiya
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Bastion Hotel Roosendaal ünvanı

Bovendonk 23, Roosendaal, North Brabant, 4707 ZH, Niderland

Ən yaxın hava limanları

Rotterdam The Hague Airport, Rotterdam (RTM)
47 dəq (70 km44 mil)
Antwerp International Airport (Deurne), Antverpen (ANR)
49 dəq (58 km36 mil)
Eindhoven Airport, Eindhoven (EIN)
58 dəq (83 km51 mil)
Brussels Airport, Zaventem (BRU)
1 saat 5 dəq (97 km60 mil)
Amsterdam Airport Schiphol, Amsterdam (AMS)
1 saat 20 dəq (122 km76 mil)
Maastricht Aachen Airport, Maastricht (MST)
1 saat 45 dəq (164 km102 mil)
Brussels South Charleroi Airport, Charleroi (CRL)
1 saat 45 dəq (158 km98 mil)
Liège Airport, Grace-Hollogne (LGG)
1 saat 50 dəq (178 km111 mil)
Weeze Airport, Weeze (NRN)
1 saat 52 dəq (166 km103 mil)
Ostend-Bruges International Airport, Ostend (OST)
1 saat 57 dəq (162 km101 mil)
Lille Airport, Lesquin (LIL)
2 saat 14 dəq (192 km120 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

beach near Speelmansplaten
59 dəq avtomobillə (20 km)59 dəq avtomobillə (12 mil)
beach near Oesterdam
1 saat 1 dəq avtomobillə (20 km)1 saat 1 dəq avtomobillə (13 mil)
beach near Bergse Diepsluis
1 saat 2 dəq avtomobillə (21 km)1 saat 2 dəq avtomobillə (13 mil)
beach near Sint Philipsland
1 saat 11 dəq avtomobillə (24 km)1 saat 11 dəq avtomobillə (15 mil)
beach near WSV Sint-Annaland
1 saat 21 dəq avtomobillə (27 km)1 saat 21 dəq avtomobillə (17 mil)
beach near Plaat van Oude Tonge
1 saat 26 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 26 dəq avtomobillə (18 mil)
beach near Strandweg
1 saat 26 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 26 dəq avtomobillə (18 mil)
beach near De Sluis
1 saat 26 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 26 dəq avtomobillə (18 mil)
beach near Molendijk
1 saat 29 dəq avtomobillə (30 km)1 saat 29 dəq avtomobillə (18 mil)
beach near Keetenweg
1 saat 30 dəq avtomobillə (30 km)1 saat 30 dəq avtomobillə (19 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Bastion Hotel Roosendaal obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Bastion Hotel Roosendaal qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Bastion Hotel Roosendaal obyektində parkinq varmı?

Bastion Hotel Roosendaal obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Bastion Hotel Roosendaal obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Bastion Hotel Roosendaal qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf təklif edir.

Bastion Hotel Roosendaal obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Bastion Hotel Roosendaal qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Bastion Hotel Roosendaal obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Bastion Hotel Roosendaal obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

FƏALİYYƏTLƏR

Bilyard

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Terras, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

TƏTBİQ OLUNARSA, ƏLAVƏ HAQLAR

Şəhər vergisi, hər kəs üçün, gecəlik
1.50 €
Bufet səhər yeməyi üçün ödəniş, hər kəs üçün
18.25 €

Obyektin bu mümkün əlavə haqları bəzi rezervasiyalara tətbiq oluna bilər. Təfərrüatlar üçün Vacib qeydlərə baxın.

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • Special cancellation policies or charges may apply for group reservations (more than 8 rooms for the same property / stay dates)
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, a first aid kit, and window guards

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: EUR 1.50 per person, per night

We have included all charges provided to us by the property.

  • Fee for buffet breakfast: approximately EUR 18.25 per person

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç