Bay of Palms

stars: 3
82%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Bay of Palms qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

BAY OF PALMS

With a stay at Bay of Palms in Gold Coast (Elanora), you'll be steps from The Pines Elanora and a 3-minute drive from Currumbin Wildlife Sanctuary. This aparthotel is 2 mi (3.2 km) from Currumbin Beach and 5.4 mi (8.7 km) from Kirra Beach.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə
Hovuz

YERLƏŞMƏ

Bay of Palms ünvanı

12 Coolgardie Street, Elanora, Gold Coast City, 4221, Avstraliya

Ən yaxın hava limanları

Gold Coast Airport, Gold Coast (OOL)
5.1 km3.2 mil
Ballina Byron Gateway Airport, Ballina (BNK)
78 km49 mil
Lismore Airport, Lismore (LSY)
80 km50 mil
Brisbane International Airport, Brisbane (BNE)
90 km56 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Palm Beach Parklands
4 dəq avtomobillə (1.4 km)4 dəq avtomobillə (0.9 mil)
Currumbin Alley Beach
5 dəq avtomobillə (1.8 km)5 dəq avtomobillə (1.1 mil)
Currumbin Beach
7 dəq avtomobillə (2.3 km)7 dəq avtomobillə (1.4 mil)
Flat Rock Beach
7 dəq avtomobillə (2.4 km)7 dəq avtomobillə (1.5 mil)
Tugun Beach
9 dəq avtomobillə (3.2 km)9 dəq avtomobillə (2 mil)
Tallebudgera Creek
13 dəq avtomobillə (4.3 km)13 dəq avtomobillə (2.7 mil)
Echo Beach
13 dəq avtomobillə (4.5 km)13 dəq avtomobillə (2.8 mil)
Bilinga Beach
15 dəq avtomobillə (4.9 km)15 dəq avtomobillə (3 mil)
North Kirra Beach
19 dəq avtomobillə (6.2 km)19 dəq avtomobillə (3.9 mil)
Kirra Beach
21 dəq avtomobillə (7 km)21 dəq avtomobillə (4.4 mil)

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

Açıq: Mövsümi

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Bay of Palms obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Bay of Palms qonaqlarına Oyun zalı təklif edir.

Bay of Palms obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Bay of Palms qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Bay of Palms obyektində parkinq varmı?

Bəli, Bay of Palms qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Bay of Palms obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Bay of Palms qonaqlarına Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Tur masası təklif edir.

Bay of Palms obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Bay of Palms qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Bay of Palms obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Bay of Palms obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

FƏALİYYƏTLƏR

Bilyard

YEMƏK VƏ İÇKİ

Avtomat (qəlyanaltı)

UŞAQLAR ÜÇÜN

Oyun zalı

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Tur masası

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 8:30 AM - 5 PM. To make arrangements for check-in please contact the property at least 48 hours before arrival using the information on the booking confirmation. If you are planning to arrive after 5 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. The front desk is staffed during limited hours. For any questions, please contact the property using the information on the booking confirmation. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • This property reserves the right to pre-authorize the guest's credit card prior to arrival.
  • Host has not indicated whether there is a carbon monoxide detector on the property; consider bringing a portable detector with you on the trip
  • Host has indicated there is a smoke detector on the property
  • Safety features at this property include a fire extinguisher and window guards
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room
  • This property is professionally cleaned

  • Late check-out fee: AUD 50.00 (subject to availability)

  • Rollaway bed fee: AUD 30.0 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • The seasonal pool will be open from January to December.
  • Pool access available from 7:00 AM to 9:00 PM.
  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • The property is professionally cleaned.
  • Contactless check-out is available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder