Bed Sandalia

80%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Ayrıca bide
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Bed Sandalia qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

BED SANDALIA

Located in Badesi, Bed Sandalia is in a rural location, within a 15-minute drive of Li Mindi Beach and Gulf of Asinara. This bed & breakfast is 3.6 mi (5.9 km) from Poltu Biancu Beach and 3.7 mi (5.9 km) from Baia delle Mimose Beach.

Giriş: 11:30 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəİtalyan

YERLƏŞMƏ

Bed Sandalia ünvanı

Via Piemonte, 5, Badesi, Sassari (əyalət), 07030, İtaliya

Ən yaxın hava limanları

Alghero-Fertilia Airport, Alghero (AHO)
1 saat 11 dəq (78 km48 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Li Junchi Beach
12 dəq avtomobillə (3.9 km)12 dəq avtomobillə (2.5 mil)
Li Mindi Beach
12 dəq avtomobillə (4.1 km)12 dəq avtomobillə (2.6 mil)
Poltu Biancu Beach
13 dəq avtomobillə (4.3 km)13 dəq avtomobillə (2.7 mil)
Li Feruli Beach
14 dəq avtomobillə (4.7 km)14 dəq avtomobillə (2.9 mil)
Baia delle Mimose Beach
18 dəq avtomobillə (5.9 km)18 dəq avtomobillə (3.7 mil)
Beach Longa
20 dəq avtomobillə (6.6 km)20 dəq avtomobillə (4.1 mil)
Isola Rossa Beach
20 dəq avtomobillə (6.8 km)20 dəq avtomobillə (4.2 mil)
Porto Beach
21 dəq avtomobillə (6.9 km)21 dəq avtomobillə (4.3 mil)
La Marinedda Beach
21 dəq avtomobillə (7.1 km)21 dəq avtomobillə (4.4 mil)
San Pietro Beach
22 dəq avtomobillə (7.3 km)22 dəq avtomobillə (4.6 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Bed Sandalia obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bed Sandalia obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Bed Sandalia obyektində parkinq varmı?

Bəli, Bed Sandalia qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Bed Sandalia obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Bed Sandalia qonaqlarına Gözəllik salonu təklif edir.

Bed Sandalia obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Bed Sandalia qonaqlarına Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

Bed Sandalia obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bed Sandalia obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Bed Sandalia obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Bed Sandalia qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Günəşlənmə terrası, Kitabxana, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Gözəllik salonu

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 11:00 AM - 8:00 PM. If you are planning to arrive after 8:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. The front desk is staffed during limited hours. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a security system
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city and collected at the property. This tax is adjusted seasonally and might not apply year round. Other exemptions or reductions might apply. For more details, please contact the property using the information on the reservation confirmation received after booking.
  • A tax is imposed by the city: From 1 October - 31 May, EUR 0.00 per person, per night, up to 7 nights. This tax does not apply to children under 14 years of age.
  • A tax is imposed by the city: From 1 June - 30 September, EUR 1.00 per person, per night, up to 7 nights. This tax does not apply to children under 14 years of age.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Crib (infant bed) fee: EUR 40.0 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 5000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

The following facilities will be closed during the summer:
- Dining venue(s)

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder