Biblos Beach Resort Alaçatı

Əla
9.0

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bəzi qidalar halal
Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

ÇimərlikQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Açıq hovuzQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Qapalı hovuzQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Spa terapiya otağı, MasajÖzəl kirayə
Heç görünməyən
Hidromasaj vannası/cakuziBəzi otaqlarda
Heç görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Biblos Beach Resort Alaçatı qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

BIBLOS BEACH RESORT ALAÇATI

Biblos Beach Resort Alaçatı-da qalmaq sizi Çeşme-nin mərkəzində, Alacati Marina-dan 1 dəqiqəlik və Alaçatı Çarşı-dan 7 dəqiqəlik avtomobil məsafəsində yerləşdirir. Bu çimərlik oteli Ayayorgi Bay-dan 13,1 km və Çeşme Marina-dan 14,4 km məsafədədir.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: RusİngiliscəTürk
Çimərlik
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Biblos Beach Resort Alaçatı ünvanı

Alaçati Mahallesi, 18012 Sokak 2/A, Çeşme, İzmir (əyalət), 35930, Türkiyə

Ən yaxın hava limanları

Adnan Menderes International Airport, İzmir (ADB)
1 saat 20 dəq (97 km60 mil)
Mykonos Island National Airport, Mykonos (JMK)
17 saat 20 dəq (480 km298 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?

Nadir tapıntı: Biblos Beach Resort Alaçatı çimərliyin kənarındadır!

Giriş: Yalnız obyekt qonaqlarına
Məsafə: Obyektin ərazisində
Səth: Qarışıq

Açıq: 25 Apr – 27 Sen

Çimərlik
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
İmkanlar
  • Soyunma otaqları
  • Duşlar
Rahatlıqlar
  • Günəş çətirləri
  • Şezlonqlar
  • Çimərlik dəsmalları

Digər ən yaxın çimərliklər

Çark Beach
3 dəq piyada (0.2 km)3 dəq piyada (0.1 mil)
Halk Plaj
11 dəq avtomobillə (3.8 km)11 dəq avtomobillə (2.3 mil)
Cleopatra Bay
16 dəq avtomobillə (5.2 km)16 dəq avtomobillə (3.2 mil)
Ilica Beach
20 dəq avtomobillə (6.8 km)20 dəq avtomobillə (4.2 mil)
Boyalık Beach
28 dəq avtomobillə (9.4 km)28 dəq avtomobillə (5.8 mil)
Rooms Beach
28 dəq avtomobillə (9.5 km)28 dəq avtomobillə (5.9 mil)
Tekke Beach
35 dəq avtomobillə (12 km)35 dəq avtomobillə (7.3 mil)
Pirlanta Beach
37 dəq avtomobillə (12 km)37 dəq avtomobillə (7.7 mil)
Sera Beach
38 dəq avtomobillə (13 km)38 dəq avtomobillə (7.8 mil)
Kocakari Beach
41 dəq avtomobillə (14 km)41 dəq avtomobillə (8.6 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?

Biblos Beach Resort Alaçatı obyektində 8 hovuz var

Hovuz 1
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbütün gün
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
  • Hovuzyanı qəlyanaltılar
  • Günəş çətirləri
  • Şezlonqlar
Hovuz 2
Tip: Qapalı

Açıq: İl boyu Qalma müddətinizdə mövcuddur!

Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftə-dən 09:00 -ə qədər 22:00
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Hovuz 3
Tip: Qapalı

Açıq: İl boyu Qalma müddətinizdə mövcuddur!

Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftə-dən 09:00 -ə qədər 22:00
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Hovuz 4
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbütün gün
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Hovuz 5
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbütün gün
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Hovuz 6
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbütün gün
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Hovuz 7
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbütün gün
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Hovuz 8
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbütün gün
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur

SPA & SAĞLAMLIQ

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Spa & Sağlamlıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftə-dən 09:00 -ə qədər 22:00
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: 18 yaş və yuxarı (Tövsiyə
)
Müşayiətlə
: 16 yaş və yuxarı (Tövsiyə
)
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Türk hamamı
  • Hidromasaj vannası/cakuzi
  • Fitnes
Özəl kirayə
  • Spa terapiya otağı
    Heç görünməyən
    Personal girə bilməz
    Cədvəl: Bütün həftə-dən 09:00 -ə qədər 22:00əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
    Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
    Təkbaşına
    : 18 yaş və yuxarı (Tövsiyə
    )
    Müşayiətlə
    : 16 yaş və yuxarı (Tövsiyə
    )
  • Masaj
    Heç görünməyən
    Personal girə bilməz
    Cədvəl: Bütün həftə-dən 09:00 -ə qədər 22:00əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
    Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
    Təkbaşına
    : 18 yaş və yuxarı (Tövsiyə
    )
    Müşayiətlə
    : 16 yaş və yuxarı (Tövsiyə
    )
Otağa aid imkanlar
Hidromasaj vannası/cakuziBəzi otaqlarda
Heç görünməyən

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Biblos Beach Resort Alaçatı obyektinin menyusunda halal seçimlər varmı?

Bəli, Biblos Beach Resort Alaçatı obyektinin menyusunda bəzi seçimlər halaldır.

Biblos Beach Resort Alaçatı yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, Biblos Beach Resort Alaçatı obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

Biblos Beach Resort Alaçatı obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Biblos Beach Resort Alaçatı obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Biblos Beach Resort Alaçatı obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Biblos Beach Resort Alaçatı qonaqlarına Uşaq klubu, Uşaq hovuzu təklif edir.

Biblos Beach Resort Alaçatı obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Biblos Beach Resort Alaçatı qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Biblos Beach Resort Alaçatı obyektində parkinq varmı?

Bəli, Biblos Beach Resort Alaçatı qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Biblos Beach Resort Alaçatı obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Biblos Beach Resort Alaçatı qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Kilidli şkaflar, Seyf, Qəzetlər təklif edir.

Biblos Beach Resort Alaçatı obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Biblos Beach Resort Alaçatı qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Biblos Beach Resort Alaçatı obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Biblos Beach Resort Alaçatı qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

RƏYLƏR
Əla
9.0

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq klubu

Uşaq hovuzu

ÜMUMİ İMKANLAR

Çimərliyin kənarında, Bağ, Terras, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Kilidli şkaflar, Seyf, Qəzetlər

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Konfrans zalı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the airport (surcharges may apply). To arrange pick-up, guests must contact the property 72 hours prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash
  • Cashless transactions are available
  • Noise-free guestrooms cannot be guaranteed
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and window guards
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Airport shuttle fee: EUR 394 per vehicle (roundtrip, maximum occupancy 5)

  • Covered valet parking fee: EUR 100 per day

  • Early check-in is available for a fee (subject to availability)

  • Late check-out is available for a fee (subject to availability)

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Reservations are required for massage services and spa treatments. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • No pets and no service animals are allowed at this property.
  • Cashless payment methods are available for all transactions and guests can access their rooms with a mobile device.

The property is closed between September 27 and May 15.

Property Registration Number 18159

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder