Cairo Inn

stars: 3
Əla
9.1

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal
Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz obyekt

Bide imkanları

Gigiyenik duş
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Yalnız xanımlar üçün, fərdi kirayə ilə və ya villada/otaqda kənardan görünməyən hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur. Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilən qarışıq istifadə üçün hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Cairo Inn qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

CAIRO INN

Cairo Inn-də qalarkən, Qahirənin mərkəzində yerləşəcəksiniz, Tahrir Square və Egyptian Museum-dan 10 dəqiqəlik piyada məsafəsində olacaqsınız. Bu otel American University of Cairo-dan 2 km, Cairo Tower-dan isə 3 km məsafədədir.
Giriş: 13:00 sonra
Çıxış: 13:00 əvvəl
Danışılan dillər: Ərbİngiliscəİspan

YERLƏŞMƏ

Cairo Inn ünvanı

6 Talaat Harb Square, Qahirə, Qahirə (qubernatorluq), 55143, Misir

Ən yaxın hava limanları

Cairo International Airport, Qahirə (CAI)
29 dəq (20 km13 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Cairo Inn obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, Cairo Inn obyektində bütün qidalar halaldır.

Cairo Inn yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, Cairo Inn obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

Cairo Inn obyektində alkoqol verilirmi?

Cairo Inn ərazisində alkoqol verilmir.

Cairo Inn obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Cairo Inn qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Cairo Inn obyektində parkinq varmı?

Bəli, Cairo Inn qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Cairo Inn obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Cairo Inn qonaqlarına Obyektdə mağazalar, Gözəllik salonu təklif edir.

Cairo Inn obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Cairo Inn qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

Cairo Inn obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Cairo Inn qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Cairo Inn obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Cairo Inn qonaqlarına Fərdi hava limanı transferi (əlavə ödənişlə), Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

RƏYLƏR
Əla
9.1

Cairo Inn rəyləri

Rəylərimizə niyə etibar edə bilərsiniz
Mohammad
Misir
Avq 2025
10

Cairo Inn bizim üçün son çarə olduğu üçün Gizada yerləşdiyimiz üçün su kəsildi. Cairo Inn-i möhtəşəm hesab etdik, sizə dənli bitkilər, tost və daha çox şeylə dolu böyük bir səhər yeməyi qabı təqdim etdik. Tahrir meydanının mənzərəsi möhtəşəm idi. Resepşn işçisi Cozef sizə baxır və sizi isti qarşılayır. Mənfi cəhətlərdən lift işləmir, amma bütün ləzzətli qəlyanaltılar üçün künc mağazası var.

As cairo inn was alast resort for us as our accommodation in giza the water was cut off. We found cairo inn to be amazing, give you a massive tray full of breakfast with cereal, toast and more. The view of tahrir square was amazing. The receptionist Joseph looks after you, and give you a warm welcome. Cons the lift doesn't work but has a corner shop for all yummy snacks.

Anonim
Almaniya
Yan 2022
8.1

Çox mehriban personal

Yaxşı yer
Yaxşı ingilis dili bacarıqları
Otaqlar (nisbətən) geniş
Səhər yeməyi və ya qəhvə/çay balkona gətirilə bilər

Sehr freundliches Personal
Gute Laage
Gute Englischkenntnisse
Zimmer (vergleichsweise) geräumig
Man könnte sich Frühstück oder Kaffee/Tee auf den Balkon bringen lassen.

Bütün rəylərə bax

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Avtomat (qəlyanaltı)

ÜMUMİ İMKANLAR

Günəşlənmə terrası, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Obyektdə mağazalar, Gözəllik salonu

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Fərdi hava limanı transferi (əlavə haqq), Hava limanı servisi (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the airport (surcharges may apply). Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Cashless transactions are available
  • Property is located within an airport and access is restricted to airport travelers only
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, a first aid kit, and window guards

  • Airport shuttle fee: EGP 350 per vehicle (one-way, maximum occupancy 2)

  • Late check-out is available for a fee (subject to availability)

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Clothing is optional at this property.
  • No pets and no service animals are allowed at this property.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç