Casa Estrella de la Valenciana

stars: 4
100%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Açıq hovuz • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Masaj • Özəl kirayə
• Heç görünməyən
Hidromasaj vannası/cakuzi • Bütün otaqlarda
• Heç görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Casa Estrella de la Valenciana qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

CASA ESTRELLA DE LA VALENCIANA

When you stay at Casa Estrella de la Valenciana in Guanajuato, you'll be in the mountains, within a 5-minute walk of Bocamina San Ramon and Iglesia de San Cayetano. This hotel is 0.3 mi (0.4 km) from Bocamina San Cayetano and 0.5 mi (0.9 km) from Guadalupe Mine.
Giriş: 16:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəİspan
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Casa Estrella de la Valenciana ünvanı

Callejon de Jalisco 8, Guanajuato, Guanajuato, All of Guanajuato, 36240, Meksika

Ən yaxın hava limanları

Del Bajío International Airport, Silao (BJX)
39 dəq (34 km21 mil)
Governor Jesús Terán Peredo International Airport, Aguascalientes (AGU)
2 saat 5 dəq (168 km105 mil)
General Francisco J. Mujica International Airport, Morelia (MLM)
2 saat 12 dəq (175 km108 mil)
Querétaro Intercontinental Airport, Queretaro (QRO)
2 saat 24 dəq (183 km114 mil)
Ponciano Arriaga International Airport, San Luis Potosi (SLP)
2 saat 40 dəq (198 km123 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Hovuz
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir

SPA & SAĞLAMLIQ

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Spa & Sağlamlıq
  • Spa terapiya otağı
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Fitnes
Özəl kirayə
  • Masaj
    Heç görünməyən
    Personal girə bilməz
Otağa aid imkanlar
Hidromasaj vannası/cakuzi • Bütün otaqlarda
• Heç görünməyən

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Casa Estrella de la Valenciana obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Casa Estrella de la Valenciana qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Casa Estrella de la Valenciana obyektində parkinq varmı?

Bəli, Casa Estrella de la Valenciana qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Uncovered parking, Secured parking parkinq təklif edir.

Casa Estrella de la Valenciana obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Casa Estrella de la Valenciana qonaqlarına Obyektdə mağazalar, Hədiyyə mağazası təklif edir.

Casa Estrella de la Valenciana obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Casa Estrella de la Valenciana qonaqlarına Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

Casa Estrella de la Valenciana obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Casa Estrella de la Valenciana qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Casa Estrella de la Valenciana obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Casa Estrella de la Valenciana obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

YEMƏK VƏ İÇKİ

Avtomat (qəlyanaltı)

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Kitabxana, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Uncovered parking, Secured parking

MAĞAZALAR

Obyektdə mağazalar, Hədiyyə mağazası

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 8:00 AM - 7:30 PM. If you are planning to arrive after 1:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. The front desk is staffed during limited hours. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Safety features at this property include a fire extinguisher and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • Deposit is payable by wire transfer and is due within 72 hours of booking the reservation.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Pool access available from 8:00 AM to 8:00 PM.
  • Reservations are required for massage services. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
  • Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Bu obyekt haqqında sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri və daha çoxu.

Bu obyekt haqqında sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç