Chic Villa in Comines-warneton With Garden

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Chic Villa in Comines-warneton With Garden qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

CHIC VILLA IN COMINES-WARNETON WITH GARDEN

Located in Comines-Warneton, this villa is within a 10-minute drive of Ice Mountain Adventure Park and National Tobacco Museum. This villa is 16.6 mi (26.7 km) from Lille Grand Palais and 3.6 mi (5.8 km) from Palingbeek Golf Club.
Danışılan dillər: AlmanİngiliscəFransızHollandiya

YERLƏŞMƏ

Chic Villa in Comines-warneton With Garden ünvanı

Dadizelestraat 18, Comines-Warneton, Hainaut, 7780, Belçika

Ən yaxın hava limanları

Lille Airport, Lesquin (LIL)
48 dəq (47 km29 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Chic Villa in Comines-warneton With Garden obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Chic Villa in Comines-warneton With Garden qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Chic Villa in Comines-warneton With Garden obyektində parkinq varmı?

Bəli, Chic Villa in Comines-warneton With Garden qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Chic Villa in Comines-warneton With Garden obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Chic Villa in Comines-warneton With Garden obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Chic Villa in Comines-warneton With Garden obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Chic Villa in Comines-warneton With Garden obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. Guests will receive an email with special check-in instructions. A virtual front desk provides assistance to guests. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Cashless transactions are available
  • Host has not indicated whether there is a carbon monoxide detector on the property; consider bringing a portable detector with you on the trip
  • Host has not indicated whether there is a smoke detector on the property
  • This property is professionally cleaned

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: EUR 1.72 per person, per night. This tax does not apply to children under 18 years of age.

We have included all charges provided to us by the property.

  • The property is professionally cleaned.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç