Chumphon Palace Hotel

stars: 3
76%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Gigiyenik duş
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Chumphon Palace Hotel qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

CHUMPHON PALACE HOTEL

With a stay at Chumphon Palace Hotel in Chumphon, you'll be within a 10-minute walk of Chumphon Market and Chumphon Night Plaza. This hotel is 0.5 mi (0.8 km) from Virajsilp Hospital and 0.5 mi (0.9 km) from Chumphon Khet Udomsak Hospital.

Giriş: 12:30 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: Tayİngiliscə

YERLƏŞMƏ

Chumphon Palace Hotel ünvanı

328/15 Pracha U-Thit Road,  A.Muang, Chumphon, Chumphon, 86000, Tailand

Ən yaxın hava limanları

Chumphon Airport, Chumphon (CJM)
40 dəq (37 km23 mil)
Samui, Ko Samui (USM)
5 saat 39 dəq (301 km187 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Pak Hat Beach
17 dəq avtomobillə (5.5 km)17 dəq avtomobillə (3.4 mil)
Pak Nam Chumphon Beach
29 dəq avtomobillə (9.8 km)29 dəq avtomobillə (6.1 mil)
Pharadonphap Beach
36 dəq avtomobillə (12 km)36 dəq avtomobillə (7.5 mil)
Thung Wua Laen Beach
38 dəq avtomobillə (13 km)38 dəq avtomobillə (7.9 mil)
Saphli Beach
47 dəq avtomobillə (16 km)47 dəq avtomobillə (9.7 mil)
Sai Ree Beach
50 dəq avtomobillə (17 km)50 dəq avtomobillə (10 mil)
Ao Thung Makham Beach
53 dəq avtomobillə (18 km)53 dəq avtomobillə (11 mil)
Thung Makham Noi Beach
54 dəq avtomobillə (18 km)54 dəq avtomobillə (11 mil)
Ao Bang Son Beach
1 saat 10 dəq avtomobillə (23 km)1 saat 10 dəq avtomobillə (14 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Chumphon Palace Hotel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Chumphon Palace Hotel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Chumphon Palace Hotel obyektində parkinq varmı?

Bəli, Chumphon Palace Hotel qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Chumphon Palace Hotel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Chumphon Palace Hotel qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Qəzetlər, Tur masası təklif edir.

Chumphon Palace Hotel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Chumphon Palace Hotel qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Chumphon Palace Hotel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Chumphon Palace Hotel qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Ümumi istirahət/TV sahəsi, Lift

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Qəzetlər, Tur masası

İŞ İMKANLARI

İclas otağı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

To make arrangements for check-in please contact the property at least 24 hours before arrival using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards
  • Safety features at this property include a fire extinguisher

  • Airport shuttle fee: THB 150 per person (one way)

  • Rollaway bed fee: THB 200.0 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Up to 2 children 6 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • No pets and no service animals are allowed at this property.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder