Club Tarahal

stars: 2
86%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Club Tarahal qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

CLUB TARAHAL

With a stay at Club Tarahal in Puerto de la Cruz (La Paz), you'll be within a 10-minute walk of La Paz Lookout and Botanical Gardens. This apartment is 0.7 mi (1.1 km) from Jardin Aquatico and 0.9 mi (1.5 km) from Sitio Litre Garden.

Giriş: 16:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəİspan
Hovuz

YERLƏŞMƏ

Club Tarahal ünvanı

Calle Acevino 49, Urbanización La Paz, Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife (əyalət), 38400, İspaniya

Ən yaxın hava limanları

Tenerife North, San Cristóbal de La Laguna (TFN)
20 km12 mil
Tenerife South, Granadilla de Abona (TFS)
41 km26 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Playa Martianez
15 dəq piyada (1 km)15 dəq piyada (0.6 mil)
Bollullo Beach
18 dəq piyada (1.2 km)18 dəq piyada (0.7 mil)
Playa de San Telmo
4 dəq avtomobillə (1.4 km)4 dəq avtomobillə (0.9 mil)
Playa del Muelle
5 dəq avtomobillə (1.8 km)5 dəq avtomobillə (1.1 mil)
Ancón Beach
6 dəq avtomobillə (2 km)6 dəq avtomobillə (1.3 mil)
Garden Beach
8 dəq avtomobillə (2.7 km)8 dəq avtomobillə (1.7 mil)
Playa de los Roques
13 dəq avtomobillə (4.3 km)13 dəq avtomobillə (2.7 mil)
Callao de Méndez
15 dəq avtomobillə (5.1 km)15 dəq avtomobillə (3.2 mil)
Playa de la Fajana
17 dəq avtomobillə (5.8 km)17 dəq avtomobillə (3.6 mil)
Playa de Castro
19 dəq avtomobillə (6.3 km)19 dəq avtomobillə (3.9 mil)

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Club Tarahal obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Club Tarahal qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Club Tarahal obyektində parkinq varmı?

Bəli, Club Tarahal qonaqlarına Yaxınlıqda (pulsuz) parkinq təklif edir.

Club Tarahal obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Club Tarahal qonaqlarına Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Tur masası təklif edir.

Club Tarahal obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Club Tarahal qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Club Tarahal obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Club Tarahal qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Kitabxana, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Yaxınlıqda (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 9:30 AM - 5:30 PM. To make arrangements for check-in please contact the property at least 24 hours before arrival using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions and lockbox information. The front desk is staffed during limited hours. Quiet hours are enforced at the property from 10:00 PM to 11:00 AM. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Onsite parties or group events are strictly prohibited
  • Host has indicated there is a carbon monoxide detector on the property
  • Host has indicated there is a smoke detector on the property
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room
  • This property is professionally cleaned

  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.

  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.

  • The property is professionally cleaned.

  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder