Contour Hotel Katherine

stars: 3
86%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Contour Hotel Katherine qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

CONTOUR HOTEL KATHERINE

With a stay at Contour Hotel Katherine in Katherine East, you'll be within a 5-minute drive of Godinymayin Yijard Rivers Arts and Culture Centre and Springvale Homestead. This family-friendly hotel is 1.9 mi (3.1 km) from Katherine Public Art & Craft Galley and 2.1 mi (3.4 km) from Railway Museum & Stream Train.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə
Hovuz

YERLƏŞMƏ

Contour Hotel Katherine ünvanı

9 Cyprus St, Katherine East, Katherine Municipality, 0850, Avstraliya

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Contour Hotel Katherine obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Contour Hotel Katherine qonaqlarına Uşaq hovuzu təklif edir.

Contour Hotel Katherine obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Contour Hotel Katherine qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Contour Hotel Katherine obyektində parkinq varmı?

Bəli, Contour Hotel Katherine qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Contour Hotel Katherine obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Contour Hotel Katherine qonaqlarına Hədiyyə mağazası təklif edir.

Contour Hotel Katherine obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Contour Hotel Katherine qonaqlarına Baqaj saxlama, Tur masası təklif edir.

Contour Hotel Katherine obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Contour Hotel Katherine qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Contour Hotel Katherine obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Contour Hotel Katherine obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq hovuzu

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Hədiyyə mağazası

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Baqaj saxlama, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 8:00 AM - 7:00 PM. The front desk is staffed during limited hours. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Safety features at this property include a fire extinguisher

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A damage deposit of AUD 200 will be collected before check-in.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Fee for buffet breakfast: approximately AUD 25 for adults and AUD 15 for children

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Children stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Contactless check-out is available.

The following facilities are closed seasonally each year. They will be closed from December 25 to January 7:
- Bar/Lounge
- Dining venue(s)

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder