Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre

stars: 3
78%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

DISTINCTION WHANGAREI HOTEL & CONFERENCE CENTRE

A stay at Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre places you in the heart of Whangarei, steps from Town Basin Marina and 6 minutes by foot from Hundertwasser Art Centre. This hotel is 0.4 mi (0.6 km) from Claphams Clock Museum and 0.5 mi (0.8 km) from Mair Park.
Giriş: 14:30 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre ünvanı

9 Riverside Drive, Whangarei, Whangarei District, 0112, Yeni Zelandiya

Ən yaxın hava limanları

Whangarei Airport, Whangarei (WRE)
6.1 km3.8 mil
Kerikeri Airport, Kerikeri (KKE)
64 km40 mil
Auckland International Airport, Auckland (AKL)
149 km93 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

beach near Martin Point
41 dəq avtomobillə (14 km)41 dəq avtomobillə (8.6 mil)
beach near Marsden Cove Marina
53 dəq avtomobillə (18 km)53 dəq avtomobillə (11 mil)
beach near Philip Island
1 saat 5 dəq avtomobillə (22 km)1 saat 5 dəq avtomobillə (13 mil)

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Qapalı

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre obyektində parkinq varmı?

Bəli, Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası təklif edir.

Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Distinction Whangarei Hotel & Conference Centre obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

FƏALİYYƏTLƏR

Bilyard

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası

İŞ İMKANLARI

İclas otağı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Fee for buffet breakfast: approximately NZD 35.00 per person

  • Rollaway bed fee: NZD 35.0 per night

  • Credit card charges are subject to a surcharge of 3.5 percent

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç