Dorana Hotel Lefkosa

stars: 3
Yaxşı
7.4

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Yalnız xanımlar üçün, fərdi kirayə ilə və ya villada/otaqda kənardan görünməyən hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur. Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilən qarışıq istifadə üçün hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur
Bu obyektdə 15% və ya daha çox qənaət edin
Pulsuz qeydiyyat, dərhal Gold endirimi

Dorana Hotel Lefkosa qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

DORANA HOTEL LEFKOSA

Dorana Residence halal həyat tərzini mənimsəyənlər üçün ideal istirahət yeridir. Məscidə, uşaq parkına və avtomobil muzeyinə yaxındır; ət məhsullarımız halaldır və öz istehsalımızdır. Alkoqol satılmır. Kaffo və Pizza Pizzada 10% endirim təklif edirik. Şəhərə yaxın dinc bir mühit.
Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəƏrbTürkKürd

YERLƏŞMƏ

Dorana Hotel Lefkosa ünvanı

Yakın Doğu Bulvarı Lefkoşa, Tymbou, Lefkoşa (rayon), 99138, Kipr

Ən yaxın hava limanları

Ercan International Airport, Nikosiya (ECN)
18 km11 mil
Larnaca International Airport, Larnaka (LCA)
48 km30 mil
Paphos International Airport, Paphos (PFO)
95 km59 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Diana Beach
38 dəq avtomobillə (13 km)38 dəq avtomobillə (7.9 mil)
beach near Çakıllar Sokak
40 dəq avtomobillə (13 km)40 dəq avtomobillə (8.3 mil)
beach near Alsancak Municipality National Park
43 dəq avtomobillə (14 km)43 dəq avtomobillə (8.9 mil)
beach near Agios Andreas
48 dəq avtomobillə (16 km)48 dəq avtomobillə (10 mil)
beach near Turkish Quarter
57 dəq avtomobillə (19 km)57 dəq avtomobillə (12 mil)
Alagadi Turtle Beach
58 dəq avtomobillə (19 km)58 dəq avtomobillə (12 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Dorana Hotel Lefkosa obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, Dorana Hotel Lefkosa obyektində bütün qidalar halaldır.

Dorana Hotel Lefkosa obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Dorana Hotel Lefkosa obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Dorana Hotel Lefkosa obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Dorana Hotel Lefkosa qonaqlarına Uşaq oyun meydançası təklif edir.

Dorana Hotel Lefkosa obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Dorana Hotel Lefkosa qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz), Kabel (pulsuz) təklif edir.

Dorana Hotel Lefkosa obyektində parkinq varmı?

Bəli, Dorana Hotel Lefkosa qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Valet parking (Surcharge) parkinq təklif edir.

Dorana Hotel Lefkosa obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Dorana Hotel Lefkosa qonaqlarına Obyektdə mini-market, Yaxınlıqda mağazalar təklif edir.

Dorana Hotel Lefkosa obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Dorana Hotel Lefkosa qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Sürətli check-in/check-out, Fərdi check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Seyf, Bilet xidməti təklif edir.

Dorana Hotel Lefkosa obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Dorana Hotel Lefkosa qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə), Kimyəvi təmizləmə (əlavə ödənişlə), Ütüləmə xidməti (əlavə ödənişlə), Gündəlik təmizlik xidməti (pulsuz) təklif edir.

Dorana Hotel Lefkosa obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Dorana Hotel Lefkosa qonaqlarına Fərdi hava limanı transferi (əlavə ödənişlə), Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (pulsuz), Avtomobil icarəsi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

RƏYLƏR
Yaxşı
7.4

Dorana Hotel Lefkosa rəyləri

Rəylərin icmalı

Bu, təsdiqlənmiş rəylər əsasında Süni İntellekt tərəfindən hazırlanmış icmaldır

Otel münasib qiymət, sakit və ailəvi mühit, bəzi otaqlarda təmizlik və genişlik, həmçinin qənaətbəxş səhər yeməyi ilə seçilir. Bununla belə, mərkəzdən uzaq yerləşməsi, nəqliyyat çətinliyi, otaq təmizliyində qeyri-sabitlik, bəzən həşəratlar, zəif Wi-Fi və soyuq yeməklərlə bağlı təkrarlanan iradlar var.

Rəylərimizə niyə etibar edə bilərsiniz
Lana
İordaniya
Yan 2026
8.1

təmizlik

النظافة

Murat
Türkiyə
Dek 2025
7.5

Yerləşməsi onu ailəvi otelə çevirir.

Konumu,aile oteli olmasıni

Durmuş
Türkiyə
Dek 2025
6.6

İşçilər ümumiyyətlə mehriban idilər.

Personeller genel olarak güler yüzlülerdi.

Gökhan
Türkiyə
Noy 2025
7.5
Mustafa
Türkiyə
Noy 2024
8.6
Bütün 27 rəyə bax

FƏALİYYƏTLƏR

Su idmanı mərkəzi Mövsümi

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Restoran (bufet)

Restoran (alakart)

Kafe

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq oyun meydançası

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Günəşlənmə terrası, Kitabxana, Kondisioner, İstilik sistemi, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Namaz yeri - xanımlar üçün hovuz zonasında, Namaz yeri - kişilər üçün hovuz zonasında

İNTERNET

Wi-Fi, Kabel

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Valet parking (Surcharge)

MAĞAZALAR

Obyektdə mini-market, Yaxınlıqda mağazalar

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Sürətli check-in/check-out, Fərdi check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Seyf, Bilet xidməti

İŞ İMKANLARI

Konfrans zalı, İclas otağı, Banket imkanları, Faks/foto surət

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq), Kimyəvi təmizləmə (əlavə haqq), Ütüləmə xidməti (əlavə haqq), Gündəlik təmizlik xidməti

NƏQLİYYAT

Fərdi hava limanı transferi (əlavə haqq), Hava limanı servisi (əlavə haqq), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis, Avtomobil icarəsi (əlavə haqq)

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç