Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong

stars: 4
80%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

DORSETT TSUEN WAN, HONG KONG

In the heart of Kwai Chung, Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong is within a 5-minute drive of Tsuen Wan Discovery Park and Shing Mun Country Park. This family-friendly hotel is 2.3 mi (3.7 km) from Tai Mo Shan Country Park and 6.7 mi (10.8 km) from Harbour City.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə
Çimərlik
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong ünvanı

28 Kin Chuen Street, Kwai Chung, Kwai Tsing, Honkonq, Honkonq

Ən yaxın hava limanları

Hong Kong International Airport, Honkonq (HKG)
23 km14 mil
Shenzhen Bao'an International Airport, Shenzhen (SZX)
45 km28 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Rahatlıqlar
  • Obyektdə xilasedici

Digər ən yaxın çimərliklər

Hung Hom Promenade
30 dəq avtomobillə (9.9 km)30 dəq avtomobillə (6.1 mil)
Golden Beach
44 dəq avtomobillə (15 km)44 dəq avtomobillə (9.1 mil)
Silverstrand Beach
47 dəq avtomobillə (16 km)47 dəq avtomobillə (9.7 mil)
Repulse Bay Beach
49 dəq avtomobillə (16 km)49 dəq avtomobillə (10 mil)
Hung Shing Yeh Beach
51 dəq avtomobillə (17 km)51 dəq avtomobillə (11 mil)
Middle Bay
52 dəq avtomobillə (17 km)52 dəq avtomobillə (11 mil)
Silvermine Beach
53 dəq avtomobillə (18 km)53 dəq avtomobillə (11 mil)
South Bay
53 dəq avtomobillə (18 km)53 dəq avtomobillə (11 mil)
Butterfly Beach
53 dəq avtomobillə (18 km)53 dəq avtomobillə (11 mil)
Turtle Cove Beach
54 dəq avtomobillə (18 km)54 dəq avtomobillə (11 mil)

HOVUZLAR

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong obyektində 2 hovuz var

Hovuz 1
Tip: Açıq

Açıq: Mövsümi

Hovuz 2
Tip: Qapalı

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong qonaqlarına Uşaq klubu, Uşaq baxıcılığı/uşaq xidmətləri təklif edir.

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong obyektində parkinq varmı?

Bəli, Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong qonaqlarına Obyektdə (əlavə ödənişli) parkinq təklif edir.

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Dorsett Tsuen Wan, Hong Kong obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Avtomat (qəlyanaltı)

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq klubu

Uşaq baxıcılığı/uşaq xidmətləri

ÜMUMİ İMKANLAR

Ümumi istirahət/TV sahəsi, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (əlavə ödənişli)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

İclas otağı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. For any questions, please contact the property using the information on the booking confirmation. Information provided by the property may be translated using automated translation tools. This property’s swimming pool is open from 8 AM to noon and from 1-6:30 PM. This property does not permit name changes on reservations. The name on the booking must match the name of the guest who is checking in and staying at the property; photo ID is required.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash
  • Safety features at this property include a fire extinguisher

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • Deposit: HKD 500.00 per day

We have included all charges provided to us by the property.

  • Fee for buffet breakfast: approximately HKD 140.8 for adults and HKD 140.8 for children
  • Self parking fee: HKD 380 per day
  • Valet parking fee: HKD 380 per day
  • Rollaway bed fee: HKD 350.0 per day
  • Hosted evening meal: HKD 9999

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • The seasonal pool will be open from May to October.
  • Pool access available from 8:00 AM to 6:00 PM.
  • One child 12 years old or younger stays free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • No pets and no service animals are allowed at this property.

The following facilities are closed seasonally each year. They will be closed from November 1 to March 31:
- Swimming pool

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder