El Morro Eco Adventure Hotel

stars: 3
94%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

El Morro Eco Adventure Hotel qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

EL MORRO ECO ADVENTURE HOTEL

With a stay at El Morro Eco Adventure Hotel in Monte Cristi, you'll be by the ocean, just a 1-minute walk from Monte Cristi National Park and 11 minutes by foot from El Morro Beach. This lodge is 0.3 mi (0.4 km) from El Morro and 1 mi (1.6 km) from Playa Caño del Yuti.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəFransızİspan
Hovuz

YERLƏŞMƏ

El Morro Eco Adventure Hotel ünvanı

C/EI Morro, Monte Cristi, Monte Cristi, 62000, Dominikan Respublikası

Ən yaxın hava limanları

Gregorio Luperon International Airport, Puerto Plata (POP)
114 km71 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

El Morro Beach
14 dəq piyada (0.9 km)14 dəq piyada (0.6 mil)
Playa Caño del Yuti
4 dəq avtomobillə (1.4 km)4 dəq avtomobillə (0.9 mil)

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

El Morro Eco Adventure Hotel obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, El Morro Eco Adventure Hotel qonaqlarına Uşaq hovuzu təklif edir.

El Morro Eco Adventure Hotel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, El Morro Eco Adventure Hotel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

El Morro Eco Adventure Hotel obyektində parkinq varmı?

Bəli, El Morro Eco Adventure Hotel qonaqlarına Obyektdə (əlavə ödənişli) parkinq təklif edir.

El Morro Eco Adventure Hotel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

El Morro Eco Adventure Hotel qonaqlarına Seyf, Tur masası təklif edir.

El Morro Eco Adventure Hotel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

El Morro Eco Adventure Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

El Morro Eco Adventure Hotel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

El Morro Eco Adventure Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq hovuzu

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Kitabxana, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Toy zalı

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (əlavə ödənişli)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Seyf, Tur masası

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 7:00 AM - 8:00 PM. The front desk is staffed during limited hours. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder