Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington

stars: 3
82%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Yalnız xanımlar üçün, fərdi kirayə ilə və ya villada/otaqda kənardan görünməyən hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur. Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilən qarışıq istifadə üçün hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

FOUR POINTS BY SHERATON NEWARK CHRISTIANA WILMINGTON

When you stay at Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington in Newark, you'll be near the airport, a 4-minute drive from Christiana Mall and 8 minutes from Delaware Park Racetrack and Slots. This hotel is 5.7 mi (9.1 km) from University of Delaware and 9.6 mi (15.4 km) from Wilmington Riverwalk.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: Rusİngiliscəİspan
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington ünvanı

56 S. Old Baltimore Pike, Newark, New Castle County, 19702, ABŞ

Ən yaxın hava limanları

New Castle Airport, Wilmington (ILG)
9 dəq (6.6 km4.1 mil)
Philadelphia International Airport, Philadelphia (PHL)
35 dəq (48 km30 mil)
Trenton Mercer Airport, Trenton (TTN)
1 saat 20 dəq (116 km72 mil)
Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport, Baltimore (BWI)
1 saat 22 dəq (119 km74 mil)
Lancaster Airport, Lancaster (LNS)
1 saat 30 dəq (86 km53 mil)
Lehigh Valley International Airport, Allentown (ABE)
1 saat 39 dəq (149 km93 mil)
Atlantic City International Airport, Atlantic City (ACY)
1 saat 41 dəq (136 km85 mil)
Harrisburg International Airport, Harrisburg (MDT)
1 saat 53 dəq (130 km81 mil)
Salisbury Ocean City Wicomico Regional Airport, Salisbury (SBY)
2 saat 7 dəq (167 km104 mil)
Ronald Reagan Washington National Airport, Vaşinqton (DCA)
2 saat 7 dəq (172 km107 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Deemer's Beach
20 dəq avtomobillə (6.8 km)20 dəq avtomobillə (4.2 mil)
Roachs Shore
1 saat 28 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 28 dəq avtomobillə (18 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
Qarışıq istifadə
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington obyektində parkinq varmı?

Bəli, Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama təklif edir.

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Four Points by Sheraton Newark Christiana Wilmington obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Kitabxana, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Kamin

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, İclas otağı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

If you are planning to arrive after 11:30 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Safety features at this property include a fire extinguisher

  • Fee for cooked-to-order breakfast: approximately USD 8 to 30 per person

  • Pet fee: USD 75 per accommodation, per stay

  • Service animals are exempt from fees

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.
  • A car is recommended for transportation to and from this property.
  • This property welcomes guests of all sexual orientations and gender identities (LGBTQ+ friendly).

This property is closed from July 11 2026 to January 1 2027 (dates subject to change).

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder