Galloway Forest Holiday Park

stars: 2
70%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Galloway Forest Holiday Park qiymətləri

2 nəfər3 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

GALLOWAY FOREST HOLIDAY PARK

With a stay at Galloway Forest Holiday Park in Newton Stewart, you'll be within a 15-minute drive of 7stanes - Glentrool and Blackcraig Wood. This lodge is 12.6 mi (20.3 km) from 7stanes - Kirroughtree and 16 mi (25.8 km) from Torhouse Stone Circle.
Çıxış: 11:00 əvvəl

YERLƏŞMƏ

Galloway Forest Holiday Park ünvanı

Glentrool Camping & Caravan Site, Bargrennan, Newton Stewart, Dumfries and Galloway, DG8 6RN, Birləşmiş Krallıq

Ən yaxın hava limanları

Campbeltown Airport, Campbeltown (CAL)
81 km51 mil
Glasgow Airport, Qlazqo (GLA)
90 km56 mil
George Best Belfast City Airport, Belfast (BHD)
96 km60 mil
Belfast International Airport, Belfast (BFS)
114 km71 mil
Edinburgh Airport, Edinburq (EDI)
124 km77 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Lendalfoot Beach
1 saat 16 dəq avtomobillə (25 km)1 saat 16 dəq avtomobillə (16 mil)
Girvan Beach
1 saat 19 dəq avtomobillə (26 km)1 saat 19 dəq avtomobillə (16 mil)
Luce Sands
1 saat 21 dəq avtomobillə (27 km)1 saat 21 dəq avtomobillə (17 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Galloway Forest Holiday Park obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Galloway Forest Holiday Park qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Galloway Forest Holiday Park obyektində parkinq varmı?

Bəli, Galloway Forest Holiday Park qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Galloway Forest Holiday Park obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Galloway Forest Holiday Park obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Galloway Forest Holiday Park obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Galloway Forest Holiday Park obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. Guests will receive an email with special check-in instructions. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç