Gartenhotel Crystal

stars: 4
96%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Qapalı hovuz • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Sauna, Hidromasaj vannası/cakuzi • Villada/otaqda
• Heç görünməyən
Spa & Sağlamlıq • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Gartenhotel Crystal qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

GARTENHOTEL CRYSTAL

When you stay at Gartenhotel Crystal in Fuegen, you'll be near ski lifts, just steps from Zillertal and 4 minutes by foot from Spieljoch Cable Car. This family-friendly hotel is 5 mi (8 km) from Hochzillertal Cable Car and 6.6 mi (10.6 km) from Hochzillertal Ski Resort.
Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: ÇexAlmanİngiliscəİtalyanFransızMacarTürk
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Gartenhotel Crystal ünvanı

Hochfuegenerstrasse 63, Fuegen, Schwaz, 6263, Avstriya

Ən yaxın hava limanları

Innsbruck Airport, Innsbruck (INN)
40 dəq (54 km34 mil)
Salzburg Airport, Salzburg (SZG)
1 saat 41 dəq (149 km92 mil)
Munich Airport, Münhen (MUC)
1 saat 54 dəq (167 km104 mil)
Bolzano Airport, Bolzano (BZO)
2 saat 7 dəq (169 km105 mil)
Memmingen Allgau Airport, Memmingen (FMM)
2 saat 47 dəq (247 km153 mil)

HOVUZLAR

Gartenhotel Crystal obyektində 3 hovuz var

Hovuz 1
Tip: Qapalı
Hovuz 2
Tip: Açıq

Açıq: Mövsümi

Hovuz 3
Tip: Açıq

Açıq: Mövsümi

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Hidromasaj vannası/cakuzi
  • Fitnes
  • Spa terapiya otağı
  • Masaj

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Gartenhotel Crystal obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Gartenhotel Crystal qonaqlarına Oyun zalı, Uşaq hovuzu təklif edir.

Gartenhotel Crystal obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Gartenhotel Crystal qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Gartenhotel Crystal obyektində parkinq varmı?

Bəli, Gartenhotel Crystal qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Wheelchair-accessible parking parkinq təklif edir.

Gartenhotel Crystal obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Gartenhotel Crystal qonaqlarına Yaxınlıqda xizək avadanlığı icarəsi mağazaları, Yaxınlıqda alp xizəyi, Yaxınlıqda kros xizəyi, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası, Skipass, Yaxınlıqda qar ayaqqabısı ilə gəzinti, Obyektdə snoubord, Yaxınlıqda xizək dərsləri, Yaxınlıqda buz konkisi, Yaxınlıqda kirşə sürüşməsi təklif edir.

Gartenhotel Crystal obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Gartenhotel Crystal qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Gartenhotel Crystal obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Gartenhotel Crystal obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

FƏALİYYƏTLƏR

Bilyard

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

UŞAQLAR ÜÇÜN

Oyun zalı

Uşaq hovuzu

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Kitabxana, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Toy zalı, Xizək saxlama

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Wheelchair-accessible parking

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Yaxınlıqda xizək avadanlığı icarəsi mağazaları, Yaxınlıqda alp xizəyi, Yaxınlıqda kros xizəyi, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası, Skipass, Yaxınlıqda qar ayaqqabısı ilə gəzinti, Obyektdə snoubord, Yaxınlıqda xizək dərsləri, Yaxınlıqda buz konkisi, Yaxınlıqda kirşə sürüşməsi

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Konfrans zalı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the airport and train station. Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation. The front desk is open daily from 7:00 AM - 10:00 PM. If you are planning to arrive after 8 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. The front desk is staffed during limited hours. At check-in, guests must provide a record of full COVID-19 vaccination. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: EUR 2.60 per person, per night

We have included all charges provided to us by the property.

  • Pet fee: EUR 25 per pet, per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • The seasonal pool will be open from May to September.
  • Reservations are required for massage services and spa treatments. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
  • Children 5 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • At check-in, guests must provide a record of full COVID-19 vaccination.

The following facilities are closed seasonally each year. They will be closed from October 21 to November 27:
- Swimming pool

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç