Grand Sagcanlar Hotel

stars: 3
Yaxşı
7.9

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal
Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Yalnız xanımlar üçün, fərdi kirayə ilə və ya villada/otaqda kənardan görünməyən hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur. Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilən qarışıq istifadə üçün hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur
Bu obyektdə 15% və ya daha çox qənaət edin
Pulsuz qeydiyyat, dərhal Gold endirimi

Grand Sagcanlar Hotel qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

GRAND SAGCANLAR HOTEL

Yenikapı Bərə Terminalına və Sultanəhməd Meydanına əlverişli şəkildə yaxın yerləşən bu obyekt dam terasından seyr edilə bilən Mərmərə dənizi mənzərəsi təklif edir.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: Türkİngiliscə

YERLƏŞMƏ

Grand Sagcanlar Hotel ünvanı

Mermerciler Cad. No:11 Yenikapi, Fatih, İstanbul, İstanbul (əyalət), 34130, Türkiyə

Ən yaxın hava limanları

Istanbul, İstanbul (IST)
42 dəq (42 km26 mil)
Sabiha Gokcen, İstanbul (SAW)
47 dəq (46 km28 mil)
Tekirdağ Çorlu Airport, Corlu (TEQ)
1 saat 27 dəq (109 km68 mil)
Bursa Yenişehir Airport, Bursa (YEI)
2 saat 12 dəq (151 km94 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Caddebostan Plajı 2
28 dəq avtomobillə (9.2 km)28 dəq avtomobillə (5.7 mil)
Caddebostan Plajı
29 dəq avtomobillə (9.8 km)29 dəq avtomobillə (6.1 mil)
Suadiye Beach
36 dəq avtomobillə (12 km)36 dəq avtomobillə (7.5 mil)
Kınalıada Su Sporları Kulübü
39 dəq avtomobillə (13 km)39 dəq avtomobillə (8.1 mil)
Çiroz Halk Plajı
40 dəq avtomobillə (13 km)40 dəq avtomobillə (8.2 mil)
Florya Beach
43 dəq avtomobillə (14 km)43 dəq avtomobillə (8.9 mil)
Menekse Beach
47 dəq avtomobillə (16 km)47 dəq avtomobillə (9.7 mil)
Değirmenburnu Beach
53 dəq avtomobillə (18 km)53 dəq avtomobillə (11 mil)
Asaf Bey Beach
54 dəq avtomobillə (18 km)54 dəq avtomobillə (11 mil)
Aya Nikola Halk Plajı
1 saat 6 dəq avtomobillə (22 km)1 saat 6 dəq avtomobillə (14 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Grand Sagcanlar Hotel obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, Grand Sagcanlar Hotel obyektində bütün qidalar halaldır.

Grand Sagcanlar Hotel yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, Grand Sagcanlar Hotel obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

Grand Sagcanlar Hotel obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Grand Sagcanlar Hotel obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Grand Sagcanlar Hotel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Grand Sagcanlar Hotel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz), Kabel (pulsuz) təklif edir.

Grand Sagcanlar Hotel obyektində parkinq varmı?

Grand Sagcanlar Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Grand Sagcanlar Hotel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Grand Sagcanlar Hotel qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Valyuta mübadiləsi, Seyf təklif edir.

Grand Sagcanlar Hotel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Grand Sagcanlar Hotel qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə), Kimyəvi təmizləmə (əlavə ödənişlə), Ütüləmə xidməti (əlavə ödənişlə), Gündəlik təmizlik xidməti (pulsuz) təklif edir.

Grand Sagcanlar Hotel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Grand Sagcanlar Hotel qonaqlarına Fərdi hava limanı transferi (əlavə ödənişlə), Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə ödənişlə), Avtomobil icarəsi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

RƏYLƏR
Yaxşı
7.9

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Restoran (bufet)

Otağa xidmət

ÜMUMİ İMKANLAR

Kondisioner, İstilik sistemi, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Lift, Siqaret çəkilməyən otaqlar, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi, Bal ayı suiti

İNTERNET

Wi-Fi, Kabel

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Valyuta mübadiləsi, Seyf

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq), Kimyəvi təmizləmə (əlavə haqq), Ütüləmə xidməti (əlavə haqq), Gündəlik təmizlik xidməti

NƏQLİYYAT

Fərdi hava limanı transferi (əlavə haqq), Hava limanı servisi (əlavə haqq), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə haqq), Avtomobil icarəsi (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Property Registration Number 6682

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder