Happy View INN

stars: 3
Əla
10

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Gigiyenik duş
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Yalnız xanımlar üçün, fərdi kirayə ilə və ya villada/otaqda kənardan görünməyən hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur. Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilən qarışıq istifadə üçün hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Happy View INN qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

HAPPY VIEW INN

In the heart of Giza, Happy View INN is within a 5-minute drive of Giza Pyramid Complex and Great Sphinx of Giza. This hotel is 4.3 mi (6.9 km) from Pyramid of Khufu and 4.4 mi (7.1 km) from Grand Egyptian Museum.

Giriş: 13:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: Ərbİngiliscəİspan

YERLƏŞMƏ

Happy View INN ünvanı

Nazlet El-Semman Giza District, Giza, Qahirə (qubernatorluq), 12511, Misir

Ən yaxın hava limanları

Cairo International Airport, Qahirə (CAI)
29 km18 mil
Capital International Airport, Yeni Qahirə (CCE)
68 km42 mil

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Happy View INN obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, Happy View INN obyektində bütün qidalar halaldır.

Happy View INN obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Happy View INN obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Happy View INN obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Happy View INN qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Happy View INN obyektində parkinq varmı?

Bəli, Happy View INN qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Happy View INN obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Happy View INN qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası, Yaxınlıqda safari təklif edir.

Happy View INN obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Happy View INN qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Happy View INN obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Happy View INN obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

RƏYLƏR
Əla
10

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Günəşlənmə terrası, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası, Yaxınlıqda safari

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the cruise terminal and bus station (surcharges may apply). Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a security system, and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Airport shuttle fee: USD 20 per vehicle (maximum occupancy 4)

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • No pets and no service animals are allowed at this property.
  • A car is not required for transportation to and from this property.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder