Hotel Altavilla

80%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Ayrıca bide
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Hotel Altavilla qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

HOTEL ALTAVILLA

With a stay at Hotel Altavilla, you'll be centrally located in Montefiascone, within a 15-minute drive of Lake Bolsena and San Flaviano Church. This spa hotel is 0.7 mi (1.2 km) from Montefiascone Cathedral and 6.3 mi (10.1 km) from Rocchette Castle.

Giriş: 12:00 sonra
Çıxış: 10:30 əvvəl
Danışılan dillər: RusİngiliscəİtalyanFransızİspan
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Hotel Altavilla ünvanı

Via Dante Alighieri 16, Montefiascone, Viterbo, 01027, İtaliya

Ən yaxın hava limanları

Perugia San Francesco d'Assisi – Umbria International Airport, Perugia (PEG)
1 saat 31 dəq (101 km63 mil)
Ciampino–G. B. Pastine International Airport, Roma (CIA)
1 saat 33 dəq (131 km82 mil)
Rome–Fiumicino Leonardo da Vinci International Airport, Roma (FCO)
1 saat 39 dəq (127 km79 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

beach near Catacomba di Santa Cristina
34 dəq avtomobillə (11 km)34 dəq avtomobillə (6.9 mil)
beach near Bolsena
35 dəq avtomobillə (12 km)35 dəq avtomobillə (7.2 mil)
beach near Viale Armando Diaz
37 dəq avtomobillə (12 km)37 dəq avtomobillə (7.6 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Spa mərkəzi
  • Sauna

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Hotel Altavilla obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Hotel Altavilla qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Hotel Altavilla obyektində parkinq varmı?

Bəli, Hotel Altavilla qonaqlarına Obyektdə (əlavə ödənişli), Yaxınlıqda (pulsuz) parkinq təklif edir.

Hotel Altavilla obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Hotel Altavilla qonaqlarına Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf təklif edir.

Hotel Altavilla obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Hotel Altavilla qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Hotel Altavilla obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Hotel Altavilla obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Terras, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (əlavə ödənişli), Yaxınlıqda (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf

İŞ İMKANLARI

İclas otağı

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. This property doesn't offer after-hours check-in. To make arrangements for check-in please contact the property at least 24 hours before arrival using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property for check-in instructions. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • Guests must contact this property in advance to reserve cribs/infant beds
  • This property accepts credit cards
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: EUR 1.50 per person, per night, up to 5 nights. This tax does not apply to children under 13 years of age.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Fee for buffet breakfast: approximately EUR 5 for adults and EUR 5 for children
  • Self parking fee: EUR 5 per day
  • Housekeeping is available for an additional fee

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 5000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
  • Reservations are required for massage services and spa treatments. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
  • One child 1 year old or younger stays free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder