Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco

stars: 4
90%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Ayrıca bide
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

HOTEL APARTMENTS WELLNESS VILLA DI BOSCO

Located in Tesero, Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco is in the mountains, within a 10-minute drive of Latemar Dolomites Ski Area and Alpe Cermis Ski Area. This family-friendly hotel is 7.9 mi (12.7 km) from Dolomites and 1.5 mi (2.4 km) from Fiemme Valley.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: Almanİngiliscəİtalyan
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco ünvanı

Loc. Stava, 2, Tesero, Trentino, 38038, İtaliya

Ən yaxın hava limanları

Bolzano Airport, Bolzano (BZO)
53 dəq (42 km26 mil)
Innsbruck Airport, Innsbruck (INN)
2 saat 7 dəq (151 km94 mil)
Verona-Villafranca Valerio Catullo Airport, Villafranca di Verona (VRN)
2 saat 9 dəq (161 km100 mil)
Treviso-Sant'Angelo Airport, Treviso (TSF)
2 saat 34 dəq (154 km96 mil)
Venice Marco Polo Airport, Venesiya (VCE)
2 saat 44 dəq (188 km117 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Spiaggia alla Diga
1 saat 16 dəq avtomobillə (25 km)1 saat 16 dəq avtomobillə (16 mil)
Spiaggia Alberon
1 saat 22 dəq avtomobillə (27 km)1 saat 22 dəq avtomobillə (17 mil)

HOVUZLAR

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco obyektində 2 hovuz var

Hovuz 1
Tip: Qapalı
Hovuz 2
Tip: Açıq

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Türk hamamı
  • Hidromasaj vannası/cakuzi
  • Fitnes
  • Spa terapiya otağı
  • Masaj

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco qonaqlarına Oyun zalı, Uşaq hovuzu təklif edir.

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco obyektində parkinq varmı?

Bəli, Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco qonaqlarına Obyektdə mini-market, Hədiyyə mağazası təklif edir.

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco qonaqlarına Yaxınlıqda xizək avadanlığı icarəsi mağazaları, Yaxınlıqda alp xizəyi, Yaxınlıqda kros xizəyi, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası, Yaxınlıqda qar ayaqqabısı ilə gəzinti, Yaxınlıqda snoubord, Yaxınlıqda xizək dərsləri təklif edir.

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Hotel Apartments Wellness Villa di Bosco obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

FƏALİYYƏTLƏR

Bilyard

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

UŞAQLAR ÜÇÜN

Oyun zalı

Uşaq hovuzu

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Kitabxana, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi, Xizək saxlama

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Obyektdə mini-market, Hədiyyə mağazası

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Yaxınlıqda xizək avadanlığı icarəsi mağazaları, Yaxınlıqda alp xizəyi, Yaxınlıqda kros xizəyi, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası, Yaxınlıqda qar ayaqqabısı ilə gəzinti, Yaxınlıqda snoubord, Yaxınlıqda xizək dərsləri

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 8 AM - 8 PM. The front desk is staffed during limited hours. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: EUR 2.50 per person, per night, up to 10 nights. This tax does not apply to children under 14 years of age.

We have included all charges provided to us by the property.

  • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 5000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
  • Reservations are required for massage services. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
  • The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder