Hotel Doge

stars: 4
84%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Ayrıca bide
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Çimərlik • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Hovuz • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Hotel Doge qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

HOTEL DOGE

In the heart of Cervia, Hotel Doge is within a 5-minute drive of Museum of Salt and Papeete Beach. This beach hotel is 1.2 mi (2 km) from Adriatic Golf Club Cervia and 1.3 mi (2.1 km) from Piazza Garibaldi.
Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: AlmanİngiliscəİtalyanFransızİspan
Çimərlik
Hovuz

YERLƏŞMƏ

Hotel Doge ünvanı

viale 2 Giugno, 36, Milano Marittima, Cervia, Ravenna, 48015, İtaliya

Ən yaxın hava limanları

Federico Fellini International Airport, Rimini (RMI)
44 dəq (40 km25 mil)
Bologna Guglielmo Marconi Airport, Bologna (BLQ)
1 saat 22 dəq (109 km68 mil)
Marche Airport, Ancona (AOI)
1 saat 31 dəq (130 km81 mil)
Perugia San Francesco d'Assisi – Umbria International Airport, Perugia (PEG)
2 saat 25 dəq (182 km113 mil)
Venice Marco Polo Airport, Venesiya (VCE)
2 saat 39 dəq (216 km134 mil)
Pula Airport, Pula (PUY)
5 saat 25 dəq (478 km297 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Rahatlıqlar
  • Çimərlik dəsmalları

Digər ən yaxın çimərliklər

Bagno Fantini Club
5 dəq avtomobillə (1.8 km)5 dəq avtomobillə (1.1 mil)
Papeete Beach
7 dəq avtomobillə (2.2 km)7 dəq avtomobillə (1.4 mil)
beach near Parco Secondo Casadei
14 dəq avtomobillə (4.6 km)14 dəq avtomobillə (2.8 mil)
beach near Parco Grande Torino
25 dəq avtomobillə (8.3 km)25 dəq avtomobillə (5.1 mil)
beach near Parco di Levante
31 dəq avtomobillə (10 km)31 dəq avtomobillə (6.4 mil)
Lido di Dante
32 dəq avtomobillə (11 km)32 dəq avtomobillə (6.6 mil)
beach near Valverde
37 dəq avtomobillə (12 km)37 dəq avtomobillə (7.6 mil)
Spiaggia di Gatteo Mare
39 dəq avtomobillə (13 km)39 dəq avtomobillə (8.2 mil)
Bagno Berto
41 dəq avtomobillə (14 km)41 dəq avtomobillə (8.6 mil)
Bagno Ermes
42 dəq avtomobillə (14 km)42 dəq avtomobillə (8.7 mil)

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Hotel Doge obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Hotel Doge qonaqlarına Oyun zalı, Uşaq hovuzu, Uşaq baxıcılığı/uşaq xidmətləri təklif edir.

Hotel Doge obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Hotel Doge qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Hotel Doge obyektində parkinq varmı?

Bəli, Hotel Doge qonaqlarına Obyektdə (əlavə ödənişli), Parking (limited spaces), Uncovered parking parkinq təklif edir.

Hotel Doge obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Hotel Doge qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası təklif edir.

Hotel Doge obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Hotel Doge qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Hotel Doge obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Hotel Doge obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

UŞAQLAR ÜÇÜN

Oyun zalı

Uşaq hovuzu

Uşaq baxıcılığı/uşaq xidmətləri

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (əlavə ödənişli), Parking (limited spaces), Uncovered parking

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the ferry terminal and train station (surcharges may apply). Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city and collected at the property. This tax is adjusted seasonally and might not apply year round. Other exemptions or reductions might apply. For more details, please contact the property using the information on the reservation confirmation received after booking.
  • A tax is imposed by the city: From 1 October - 30 April, EUR 0.00 per person, per night, up to 7 nights. This tax does not apply to children under 14 years of age.
  • A tax is imposed by the city: From 1 May - 30 September, EUR 3.00 per person, per night, up to 7 nights. This tax does not apply to children under 14 years of age.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Uncovered self parking fee: EUR 20 per day
  • Pet fee: EUR 10 per pet, per night
  • Service animals are exempt from fees

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 5000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
  • Reservations are required for golf tee times. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
  • The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.
  • The property allows pets in specific rooms only and has other pet restrictions (surcharges apply and can be found in the Fees section). Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation.
  • Contactless check-in is available.

The following facilities are closed seasonally each year. They will be closed from October 16 to March 31:
- One of the dining venues
- One of the swimming pools
- Bar/Lounge
- Laundry facilities
- Meeting facilities
- Parking area

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç