Hotel Expocity Istanbul

stars: 3
74%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal
Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Yalnız xanımlar üçün, fərdi kirayə ilə və ya villada/otaqda kənardan görünməyən hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur. Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilən qarışıq istifadə üçün hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Hotel Expocity Istanbul qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

HOTEL EXPOCITY ISTANBUL

İstanbulda (Avcilar) yerləşən Hotel Expocity Istanbul-da qalarkən, Tüyap Fair Convention and Congress Center və Bahçeşehir Gölet Park-dan 15 dəqiqəlik maşın məsafəsində olacaqsınız. Bu otel Mall of Istanbul-dan 19,3 km, Grand Bazaar-dan isə 23,1 km məsafədədir.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: RusİngiliscəTürk

YERLƏŞMƏ

Hotel Expocity Istanbul ünvanı

Gümüspala Mahallesi D-100, Kuzey Yan Yol No : 90, Avcilar, İstanbul, İstanbul (əyalət), 34320, Türkiyə

Ən yaxın hava limanları

Istanbul, İstanbul (IST)
45 dəq (52 km32 mil)
Tekirdağ Çorlu Airport, Corlu (TEQ)
1 saat 11 dəq (96 km60 mil)
Sabiha Gokcen, İstanbul (SAW)
1 saat 11 dəq (73 km45 mil)
Bursa Yenişehir Airport, Bursa (YEI)
2 saat 36 dəq (178 km111 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Menekse Beach
8 dəq avtomobillə (2.6 km)8 dəq avtomobillə (1.6 mil)
Florya Beach
13 dəq avtomobillə (4.3 km)13 dəq avtomobillə (2.7 mil)
Çiroz Halk Plajı
19 dəq avtomobillə (6.4 km)19 dəq avtomobillə (4 mil)
Büyükçekmece Beach
39 dəq avtomobillə (13 km)39 dəq avtomobillə (8.1 mil)
Caddebostan Plajı 2
1 saat 19 dəq avtomobillə (26 km)1 saat 19 dəq avtomobillə (16 mil)
Caddebostan Plajı
1 saat 20 dəq avtomobillə (27 km)1 saat 20 dəq avtomobillə (17 mil)
Kınalıada Su Sporları Kulübü
1 saat 21 dəq avtomobillə (27 km)1 saat 21 dəq avtomobillə (17 mil)
Suadiye Beach
1 saat 26 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 26 dəq avtomobillə (18 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Hotel Expocity Istanbul obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, Hotel Expocity Istanbul obyektində bütün qidalar halaldır.

Hotel Expocity Istanbul yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, Hotel Expocity Istanbul obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

Hotel Expocity Istanbul obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Hotel Expocity Istanbul obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Hotel Expocity Istanbul obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Hotel Expocity Istanbul qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Hotel Expocity Istanbul obyektində parkinq varmı?

Bəli, Hotel Expocity Istanbul qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Hotel Expocity Istanbul obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Hotel Expocity Istanbul qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər təklif edir.

Hotel Expocity Istanbul obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Hotel Expocity Istanbul qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Hotel Expocity Istanbul obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Hotel Expocity Istanbul obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər

İŞ İMKANLARI

İclas otağı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property doesn't offer after-hours check-in. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash
  • Safety features at this property include a fire extinguisher and a smoke detector

  • Fee for buffet breakfast: approximately EUR 10 to 15 for adults, and EUR 5 to 15 for children

  • Rollaway bed fee: EUR 12.0 per stay

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

Property Registration Number 14430

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder