Hotel Matts

stars: 4
92%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Spa & Sağlamlıq • Xanımlar üçün
• Heç görünməyən
Sauna • Xanımlar üçün
• Heç görünməyən
Sauna • Bəzi otaqlarda
• Heç görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Hotel Matts qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

HOTEL MATTS

Located in Espoo, Hotel Matts is a 1-minute drive from Iso Omena and 6 minutes from Espoo City Theatre - The Revontuli Hall. This hotel is 11.3 mi (18.2 km) from Helsinki Exhibition and Convention Centre and 2.9 mi (4.7 km) from Espoo Metro Areena.
Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: Finİngiliscə
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Hotel Matts ünvanı

Tynnyritie 1, Espoo, Greater Helsinki, 02230, Finlandiya

Ən yaxın hava limanları

Helsinki Vantaa Airport, Helsinki (HEL)
22 km13 mil
Lennart Meri Tallinn Airport, Tallin (TLL)
83 km52 mil
Turku Airport, Turku (TKU)
142 km88 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Matinkylän rantauimala
4 dəq avtomobillə (1.4 km)4 dəq avtomobillə (0.9 mil)
Haukilahden uimaranta
6 dəq avtomobillə (2.1 km)6 dəq avtomobillə (1.3 mil)
Koirien Beach
8 dəq avtomobillə (2.6 km)8 dəq avtomobillə (1.6 mil)
Toppelundin uimaranta
9 dəq avtomobillə (2.8 km)9 dəq avtomobillə (1.8 mil)
Westendin uimaranta
12 dəq avtomobillə (4.2 km)12 dəq avtomobillə (2.6 mil)
Suinonsalmen uimaranta
13 dəq avtomobillə (4.2 km)13 dəq avtomobillə (2.6 mil)
Karhusaaren uimaranta
16 dəq avtomobillə (5.2 km)16 dəq avtomobillə (3.3 mil)
Klobben
16 dəq avtomobillə (5.4 km)16 dəq avtomobillə (3.4 mil)
Tyrskyvuoren uimaranta
17 dəq avtomobillə (5.7 km)17 dəq avtomobillə (3.6 mil)
Kivenlahden uimaranta
18 dəq avtomobillə (6.1 km)18 dəq avtomobillə (3.8 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Spa & Sağlamlıq
Xanımlar üçün
Heç görünməyən
Personal girə bilməz
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
  • Sauna
Kişilər üçün
Qapalı çimərlik geyimi əsasən geyilir
  • Sauna
Otağa aid imkanlar
Sauna • Bəzi otaqlarda
• Heç görünməyən

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Hotel Matts yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, Hotel Matts obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

Hotel Matts obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Hotel Matts obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Hotel Matts obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Hotel Matts qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Hotel Matts obyektində parkinq varmı?

Bəli, Hotel Matts qonaqlarına Obyektdə (əlavə ödənişli), Parking (limited spaces), Wheelchair-accessible parking parkinq təklif edir.

Hotel Matts obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Hotel Matts qonaqlarına Obyektdə mağazalar təklif edir.

Hotel Matts obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Hotel Matts qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf təklif edir.

Hotel Matts obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Hotel Matts obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Hotel Matts obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Hotel Matts obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

ÜMUMİ İMKANLAR

Terras, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (əlavə ödənişli), Parking (limited spaces), Wheelchair-accessible parking

MAĞAZALAR

Obyektdə mağazalar

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf

İŞ İMKANLARI

Banket imkanları

TƏTBİQ OLUNARSA, ƏLAVƏ HAQLAR

Heyvan haqqı, hər heyvan üzrə
15 €

Obyektin bu mümkün əlavə haqları bəzi rezervasiyalara tətbiq oluna bilər. Təfərrüatlar üçün Vacib qeydlərə baxın.

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. For any questions, please contact the property using the information on the booking confirmation. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

  • Guests traveling with an animal must contact the property prior to arrival in order to verify availability of a pet friendly room.

  • Self parking fee: EUR 17 per night

  • Pet fee: EUR 15 per pet (varies based on length of stay)

  • Service animals are exempt from fees

  • Rollaway bed fee: EUR 25.0 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • One child 5 years old or younger stays free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Parking height restrictions apply.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç