Hotel Orvieto

stars: 3
74%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Ayrıca bide
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Hotel Orvieto qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

HOTEL ORVIETO

Located in Orvieto, Hotel Orvieto is connected to the convention center, within a 5-minute drive of Orvieto Funicular - Orvieto Station and Hospital Santa Maria della Stella. This hotel is 15.9 mi (25.6 km) from Lake Bolsena and 2.5 mi (4 km) from Crocifisso del Tufo.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəİtalyanFransız

YERLƏŞMƏ

Hotel Orvieto ünvanı

Via Angelo Costanzi 63, Orvieto, Terni, 05018, İtaliya

Ən yaxın hava limanları

Perugia San Francesco d'Assisi – Umbria International Airport, Perugia (PEG)
1 saat 5 dəq (76 km47 mil)
Ciampino–G. B. Pastine International Airport, Roma (CIA)
1 saat 24 dəq (132 km82 mil)
Rome–Fiumicino Leonardo da Vinci International Airport, Roma (FCO)
1 saat 40 dəq (152 km94 mil)
Marche Airport, Ancona (AOI)
2 saat 24 dəq (180 km112 mil)
Federico Fellini International Airport, Rimini (RMI)
3 saat 3 dəq (233 km145 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

beach near Bolsena
47 dəq avtomobillə (16 km)47 dəq avtomobillə (9.7 mil)
beach near Catacomba di Santa Cristina
47 dəq avtomobillə (16 km)47 dəq avtomobillə (9.7 mil)
beach near Viale Armando Diaz
47 dəq avtomobillə (16 km)47 dəq avtomobillə (9.8 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Hotel Orvieto obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Hotel Orvieto qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Hotel Orvieto obyektində parkinq varmı?

Bəli, Hotel Orvieto qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Hotel Orvieto obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Hotel Orvieto qonaqlarına Obyektdə mağazalar, Gözəllik salonu təklif edir.

Hotel Orvieto obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Hotel Orvieto qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası təklif edir.

Hotel Orvieto obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Hotel Orvieto qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Hotel Orvieto obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Hotel Orvieto obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Kitabxana, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Obyektdə mağazalar, Gözəllik salonu

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

TƏTBİQ OLUNARSA, ƏLAVƏ HAQLAR

Şəhər vergisi, hər nəfər üçün, gecə üzrə, ən çox 5 gecə
2.30 €

Obyektin bu mümkün əlavə haqları bəzi rezervasiyalara tətbiq oluna bilər. Təfərrüatlar üçün Vacib qeydlərə baxın.

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and a first aid kit

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: EUR 2.30 per person, per night, up to 5 nights. This tax does not apply to children under 12 years of age.

We have included all charges provided to us by the property.

  • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 5000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
  • Up to 6 children 1 year old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Contactless check-out is available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder