İznik Taş Mahal

stars: 3

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz obyekt

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Açıq hovuzBəzi otaqlarda
Əsasən görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

İznik Taş Mahal qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

İZNIK TAŞ MAHAL

İstanbuldan cəmi bir saatlıq yol məsafəsində, Bursanın İznik bölgəsində göl mənzərəli və özəl hovuzlu villa kompleksi. Rahatlığınız üçün daş villalarımızda hər detal diqqətlə düşünülüb və onlar qalmağınız üçün xüsusi olaraq dizayn edilib. Kənardan görünməyən və müasir bir mühitdə yerləşən biz artıq bölgənin ən populyar otelləri arasındayıq.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: TürkƏrbİngiliscə

YERLƏŞMƏ

İznik Taş Mahal ünvanı

Mustafa Kemal Paşa, GEN. İ, Spandau Blv., 16860 İznik/Bursa, Iznik, Bursa (əyalət), 16860 , Türkiyə

Ən yaxın hava limanları

Bursa Yenişehir Airport, Bursa (YEI)
30 km18 mil
Sabiha Gokcen, İstanbul (SAW)
58 km36 mil
Anadolu Airport, Eskişehir (AOE)
101 km63 mil
Istanbul, İstanbul (IST)
121 km75 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Kumyalı plajı
1 saat 13 dəq avtomobillə (24 km)1 saat 13 dəq avtomobillə (15 mil)
Altinkemer Public Beach
1 saat 13 dəq avtomobillə (24 km)1 saat 13 dəq avtomobillə (15 mil)
Kaytazdere Beach
1 saat 24 dəq avtomobillə (28 km)1 saat 24 dəq avtomobillə (17 mil)

HOVUZLAR

Otağa aid imkanlar
Açıq hovuzBəzi otaqlarda
Əsasən görünməyən

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

İznik Taş Mahal obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, İznik Taş Mahal obyektində bütün qidalar halaldır.

İznik Taş Mahal obyektində alkoqol verilirmi?

İznik Taş Mahal ərazisində alkoqol verilmir.

İznik Taş Mahal obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, İznik Taş Mahal qonaqlarına Uşaq hovuzu (mövsümi), Uşaq stulları təklif edir.

İznik Taş Mahal obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, İznik Taş Mahal qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz), Kabel (pulsuz) təklif edir.

İznik Taş Mahal obyektində parkinq varmı?

Bəli, İznik Taş Mahal qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Yaxınlıqda (pulsuz) parkinq təklif edir.

İznik Taş Mahal obyektində mağazalar varmı?

Bəli, İznik Taş Mahal qonaqlarına Yaxınlıqda mağazalar təklif edir.

İznik Taş Mahal obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

İznik Taş Mahal qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon təklif edir.

İznik Taş Mahal obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

İznik Taş Mahal obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

İznik Taş Mahal obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

İznik Taş Mahal qonaqlarına Fərdi hava limanı transferi (əlavə ödənişlə), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə ödənişlə), Avtomobil icarəsi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

FƏALİYYƏTLƏR

Piyada gəzinti

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq hovuzu Mövsümi

Uşaq stulları

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, İstilik sistemi, Səs izolyasiyalı otaqlar, Kamin, Bal ayı suiti

İNTERNET

Wi-Fi, Kabel

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Yaxınlıqda (pulsuz)

MAĞAZALAR

Yaxınlıqda mağazalar

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon

NƏQLİYYAT

Fərdi hava limanı transferi (əlavə haqq), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə haqq), Avtomobil icarəsi (əlavə haqq)

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder