JEN Maldives Male by Shangri-La

stars: 4
Əla
10

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal
Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

ÇimərlikQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Açıq hovuzQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Spa & SağlamlıqÖzəl kirayə
Heç görünməyən
Sauna, Buxar otağı, Hidromasaj vannası/cakuzi, MasajÖzəl kirayə
Heç görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

JEN Maldives Male by Shangri-La qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

JEN MALDIVES MALE BY SHANGRI-LA

JEN Maldives Male by Shangri-La-də qalış sizi Malenin mərkəzində yerləşdirir, Old Friday Mosque və Medhu Ziyaaraiy-a yaxın məsafədə. Bu spa oteli Mulee Aage Palace-dan 0,2 km, People's Majlis-dən isə 0,4 km məsafədədir.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə
Çimərlik
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

JEN Maldives Male by Shangri-La ünvanı

Ameer Ahmed Magu, Malé, Kaafu atolu (Malé), 20096, Maldiv adaları

Ən yaxın hava limanları

Malé International Airport, Malé (MLE)
15 dəq (5.1 km3.1 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Çimərlik
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Çimərlik geyimi məcburidir

Digər ən yaxın çimərliklər

Artificial Beach
11 dəq piyada (0.7 km)11 dəq piyada (0.4 mil)
Rasfannu
4 dəq avtomobillə (1.5 km)4 dəq avtomobillə (0.9 mil)
Villingili Public Beach
9 dəq avtomobillə (3 km)9 dəq avtomobillə (1.9 mil)
Kurumba Beach
16 dəq avtomobillə (5.4 km)16 dəq avtomobillə (3.3 mil)
Hulhumale Beach
18 dəq avtomobillə (6 km)18 dəq avtomobillə (3.7 mil)
Full Moon Beach
26 dəq avtomobillə (8.6 km)26 dəq avtomobillə (5.3 mil)
Vadoo Beach
26 dəq avtomobillə (8.6 km)26 dəq avtomobillə (5.4 mil)
Kuda Bandos Beach
29 dəq avtomobillə (9.7 km)29 dəq avtomobillə (6 mil)
Embudu Beach
31 dəq avtomobillə (10 km)31 dəq avtomobillə (6.4 mil)
Laguna Beach
32 dəq avtomobillə (11 km)32 dəq avtomobillə (6.7 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Hovuz
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Çimərlik geyimi məcburidir
Cədvəl: Bütün həftə
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz

SPA & SAĞLAMLIQ

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Spa & Sağlamlıq
  • Spa mərkəzi
  • Spa terapiya otağı
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftə
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Hidromasaj vannası/cakuzi
  • Fitnes
Özəl kirayə
Heç görünməyən
Personal girə bilməz
Cədvəl: Bütün həftə
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Hidromasaj vannası/cakuzi
  • Masaj

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində bütün qidalar halaldır.

JEN Maldives Male by Shangri-La yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, JEN Maldives Male by Shangri-La obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, JEN Maldives Male by Shangri-La qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz), Kabel (pulsuz) təklif edir.

JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində parkinq varmı?

JEN Maldives Male by Shangri-La obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində mağazalar varmı?

Bəli, JEN Maldives Male by Shangri-La qonaqlarına Obyektdə mağazalar, Hədiyyə mağazası təklif edir.

JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

JEN Maldives Male by Shangri-La qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, JEN Maldives Male by Shangri-La qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

JEN Maldives Male by Shangri-La obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

JEN Maldives Male by Shangri-La qonaqlarına Hava limanı servisi (pulsuz) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

RƏYLƏR
Əla
10

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

ÜMUMİ İMKANLAR

Günəşlənmə terrası, Kitabxana, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi, Toy zalı

İNTERNET

Wi-Fi, Kabel

MAĞAZALAR

Obyektdə mağazalar, Hədiyyə mağazası

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Konfrans zalı, İclas otağı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi

TƏTBİQ OLUNARSA, ƏLAVƏ HAQLAR

Milad axşamı (24 Dekabr) gala naharı – böyüklər üçün
60 $
Milad axşamı (24 Dekabr) gala naharı – uşaqlar üçün
30 $
Yeni il gecəsi (31 Dekabr) gala naharı – böyüklər üçün
60 $
Yeni il gecəsi (31 Dekabr) gala naharı – uşaqlar üçün
30 $
Sevgililər Günü gala naharı – böyüklər üçün
50 $
Sevgililər Günü gala naharı – uşaqlar üçün
25 $
Buffet səhər yeməyi haqqı, böyüklər üçün
20 $
Buffet səhər yeməyi haqqı, uşaqlar üçün
10 $

Obyektin bu mümkün əlavə haqları bəzi rezervasiyalara tətbiq oluna bilər. Təfərrüatlar üçün Vacib qeydlərə baxın.

VACİB QEYDLƏR

Guests must transfer via boat and shuttle to the property. Guests must contact the property at least 24 hours before travel, using the contact information on the confirmation received after booking. This property offers transfers from the airport (surcharges may apply). To arrange pick-up, guests must contact the property 24 hours prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools. Guests who book breakfast-inclusive rate plans will receive breakfast for guests age 12 and older.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • The name on the credit card used at check-in to pay for incidentals must be the primary name on the guestroom reservation
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

  • Guests who book breakfast-inclusive rate plans will receive breakfast for guests age 12 and older.

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • Christmas Eve (December 24) Gala Dinner per adult: USD 60
  • Christmas Eve (December 24) Gala Dinner per child: USD 30 (from 6 to 11 years old)
  • New Year's Eve (December 31) Gala Dinner per adult: USD 60
  • New Year's Eve (December 31) Gala Dinner per child: USD 30 (from 6 to 11 years old)
  • Valentine's Day (February 14) Gala Dinner per adult: USD 50
  • Valentine's Day (14 February) Gala Dinner per child: USD 25 (from 6 to 11 years old)
  • A tax is imposed by the city: USD 12.00 per person, per night. This tax does not apply to children under 2 years of age.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Fee for buffet breakfast: approximately USD 20 for adults and USD 10 for children
  • Early check-in is available for a fee (subject to availability)
  • Late check-in fee for check-in after noon
  • Late check-out is available for a fee (subject to availability)
  • Rollaway bed fee: USD 135.52 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Reservations are required for massage services and spa treatments. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
  • Up to 2 children 11 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • No pets and no service animals are allowed at this property.
  • Alcohol is not served or permitted at this property.
  • A car is required for transportation to and from this property.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder