JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo

stars: 4
92%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Bide funksiyalı ağıllı unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

ÇimərlikQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

JR KYUSHU HOTEL BLOSSOM HAKATA CHUO

With a stay at JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo, you'll be centrally located in Fukuoka, within a 5-minute drive of Canal City Hakata and Fukuoka Anpanman Children's Museum. This hotel is 4.6 mi (7.5 km) from Mizuho PayPay Dome Fukuoka and 1.1 mi (1.8 km) from Tenjin Underground Mall.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: KoreyaYaponİngiliscə
Çimərlik

YERLƏŞMƏ

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo ünvanı

2-2-11,Hakata Ekimae,Hakata, Fukuoka, Fukuoka, 812-0011, Yaponiya

Ən yaxın hava limanları

Fukuoka Airport, Fukuoka (FUK)
13 dəq (5 km3.1 mil)
Kitakyushu Airport, Kitakyushu (KKJ)
1 saat 10 dəq (82 km51 mil)
Saga Airport, Saga (HSG)
1 saat 36 dəq (78 km48 mil)
Kumamoto Airport, Kumamoto (KMJ)
1 saat 37 dəq (119 km74 mil)
Nagasaki Airport, Nagasaki (NGS)
1 saat 45 dəq (127 km79 mil)
Iki Airport, Iki (IKI)
1 saat 49 dəq (79 km49 mil)
Oita Airport, Oita (OIT)
2 saat 12 dəq (170 km105 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Giriş: İctimaiyyətə açıq
Nəzərə alın ki, bu çimərlikdəki çimərlik geyimi qaydaları obyekt və ya Halalbooking tərəfindən idarə olunmur
Səth: Qum
Çimərlik
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir

Digər ən yaxın çimərliklər

Momochi Beach
19 dəq avtomobillə (6.2 km)19 dəq avtomobillə (3.9 mil)
Najima Beach
19 dəq avtomobillə (6.4 km)19 dəq avtomobillə (4 mil)
Kashi Beach
25 dəq avtomobillə (8.5 km)25 dəq avtomobillə (5.3 mil)
Gan'nosu Hana
29 dəq avtomobillə (9.7 km)29 dəq avtomobillə (6 mil)
Mitoma Beach
35 dəq avtomobillə (12 km)35 dəq avtomobillə (7.4 mil)
Couple Stones Beach
1 saat 4 dəq avtomobillə (21 km)1 saat 4 dəq avtomobillə (13 mil)
Nogita Beach
1 saat 12 dəq avtomobillə (24 km)1 saat 12 dəq avtomobillə (15 mil)
Keya Beach
1 saat 26 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 26 dəq avtomobillə (18 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektində parkinq varmı?

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər təklif edir.

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

JR KYUSHU HOTEL Blossom Hakata Chuo obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Avtomat (qəlyanaltı)

ÜMUMİ İMKANLAR

Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

TƏTBİQ OLUNARSA, ƏLAVƏ HAQLAR

Bufet səhər yeməyi üzrə ödəniş, böyüklər üçün
2 200 ¥
Bufet səhər yeməyi üzrə ödəniş, uşaqlar üçün
1 320 ¥

Obyektin bu mümkün əlavə haqları bəzi rezervasiyalara tətbiq oluna bilər. Təfərrüatlar üçün Vacib qeydlərə baxın.

VACİB QEYDLƏR

This property doesn't offer after-hours check-in. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. For any questions, please contact the property using the information on the booking confirmation. Information provided by the property may be translated using automated translation tools. Breakfast is not included in the breakfast rates for children ages 0-12 years. Breakfast for children 7-12 can be requested onsite for the listed child breakfast fee. There are no meal fees for children age 6 years and under.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • Special cancellation policies or charges may apply for group reservations (more than 8 rooms for the same property / stay dates)
  • This property accepts credit cards and cash
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and a first aid kit
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

  • Guests must indicate the correct number of guests, including children and infants, at the time of booking. Fees may be incurred if the number of guests checking in varies from the number established at booking.

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A city tax may be collected at the property. The city tax ranges from JPY 100–10,000 per person, per night based on the nightly room rate. Please note that further exemptions may apply. For more details, please contact the property using the information on the reservation confirmation received after booking.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Fee for buffet breakfast: approximately JPY 2200 for adults and JPY 1320 for children
  • Late check-out is available for a fee (subject to availability)

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • One child 6 years old or younger stays free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • The Japanese Ministry of Health, Labour, and Welfare requires all international visitors to submit their passport number and nationality when registering at any lodging facility (inns, hotels, motels, etc. ). Additionally, lodging proprietors are required to photocopy passports for all registering guests and keep the photocopy on file.
  • This property welcomes guests of all sexual orientations and gender identities (LGBTQ+ friendly).

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder