JW Marriott Hotel Santo Domingo

stars: 5
90%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

ÇimərlikQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Açıq hovuzQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

JW Marriott Hotel Santo Domingo qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

JW MARRIOTT HOTEL SANTO DOMINGO

With a stay at JW Marriott Hotel Santo Domingo, you'll be centrally located in Santo Domingo, steps from Blue Mall and a short 4-minute drive from Malecon. This luxury hotel is 0.1 mi (0.1 km) from Hard Rock Live and 0.6 mi (0.9 km) from Acropolis Center.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəFransızİspan
Çimərlik
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

JW Marriott Hotel Santo Domingo ünvanı

Winston Churchill Avenue No. 93,ensanche, Santo-Dominqo, Distrito Nacional, 10501, Dominikan Respublikası

Ən yaxın hava limanları

Las Américas International Airport, Santo-Dominqo (SDQ)
29 km18 mil
Samaná El Catey International, Samana (AZS)
91 km57 mil
Casa De Campo International Airport, La Romana (LRM)
109 km68 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Giriş: İctimaiyyətə açıq
Nəzərə alın ki, bu çimərlikdəki çimərlik geyimi qaydaları obyekt və ya Halalbooking tərəfindən idarə olunmur
Səth: Qum
Çimərlik
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir

Digər ən yaxın çimərliklər

Guibia Beach
12 dəq avtomobillə (4.1 km)12 dəq avtomobillə (2.6 mil)
Playa Montesinos
18 dəq avtomobillə (6 km)18 dəq avtomobillə (3.7 mil)
Playa Punta Torrecillas
19 dəq avtomobillə (6.3 km)19 dəq avtomobillə (3.9 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Hovuz
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
Qarışıq istifadə
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

JW Marriott Hotel Santo Domingo yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, JW Marriott Hotel Santo Domingo qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz), Kabel (pulsuz) təklif edir.

JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektində parkinq varmı?

Bəli, JW Marriott Hotel Santo Domingo qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Obyektdə (əlavə ödənişli) parkinq təklif edir.

JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektində mağazalar varmı?

Bəli, JW Marriott Hotel Santo Domingo qonaqlarına Obyektdə mağazalar, Hədiyyə mağazası təklif edir.

JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

JW Marriott Hotel Santo Domingo qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası təklif edir.

JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, JW Marriott Hotel Santo Domingo qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

JW Marriott Hotel Santo Domingo obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Günəşlənmə terrası, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Toy zalı

İNTERNET

Wi-Fi, Kabel

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Obyektdə (əlavə ödənişli)

MAĞAZALAR

Obyektdə mağazalar, Hədiyyə mağazası

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Konfrans zalı, İclas otağı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash

  • Fee for English breakfast: approximately USD 16 to 21 for adults, and USD 13 to 17 for children

  • Fee for in-room wireless internet: USD 12.50 per 24-hour period (rates may vary)

  • Fee for in-room wired internet: USD 12.50 per 24-hour period (rates may vary)

  • Covered self parking fee: USD 10 per night (in/out privileges)

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.
  • Guests can access their rooms with a mobile device.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder