Kingsgate Hotel Autolodge Paihia

stars: 3
86%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Obyektdə və yaxınlıqdakı yerlərdə halal qida yoxdur

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Açıq hovuz • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

KINGSGATE HOTEL AUTOLODGE PAIHIA

With a stay at Kingsgate Hotel Autolodge Paihia, you'll be centrally located in Paihia, steps from Bay of Islands and Bay of Islands Kayaking. This family-friendly hotel is 0.1 mi (0.2 km) from Te Ti Bay and 0.1 mi (0.2 km) from Te Ti Beach.
Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia ünvanı

104 Marsden Road, Paihia, Far North District, 0200, Yeni Zelandiya

Ən yaxın hava limanları

Kerikeri Airport, Kerikeri (KKE)
16 km10 mil
Whangarei Airport, Whangarei (WRE)
60 km37 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Russell Beach
10 dəq avtomobillə (3.5 km)10 dəq avtomobillə (2.2 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Hovuz
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Kingsgate Hotel Autolodge Paihia obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Kingsgate Hotel Autolodge Paihia qonaqlarına Oyun zalı, Uşaq hovuzu təklif edir.

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Kingsgate Hotel Autolodge Paihia qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia obyektində parkinq varmı?

Bəli, Kingsgate Hotel Autolodge Paihia qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Parking (limited spaces), Wheelchair-accessible parking parkinq təklif edir.

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Kingsgate Hotel Autolodge Paihia qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Kingsgate Hotel Autolodge Paihia obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

FƏALİYYƏTLƏR

Bilyard

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

UŞAQLAR ÜÇÜN

Oyun zalı

Uşaq hovuzu

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Parking (limited spaces), Wheelchair-accessible parking

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

TƏTBİQ OLUNARSA, ƏLAVƏ HAQLAR

Böyüklər üçün bufet səhər yeməyi haqqı
30 NZ$
Uşaqlar üçün bufet səhər yeməyi haqqı
15 NZ$

Obyektin bu mümkün əlavə haqları bəzi rezervasiyalara tətbiq oluna bilər. Təfərrüatlar üçün Vacib qeydlərə baxın.

VACİB QEYDLƏR

This property doesn't offer after-hours check-in. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • The name on the credit card used at check-in to pay for incidentals must be the primary name on the guestroom reservation
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room
  • This property affirms that it follows the cleaning and disinfection practices of We Clean. We Care. We Welcome. (Millennium)
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

  • Fee for buffet breakfast: approximately NZD 30.00 for adults and NZD 15.00 for children

  • Rollaway bed fee: NZD 40 per night

  • Credit card charges are subject to a surcharge of 2 percent

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Pool access available from 9:00 AM to 9:00 PM.
  • Free WiFi in public areas has a 3-device limit.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.
  • This property welcomes guests of all sexual orientations and gender identities (LGBTQ+ friendly).

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç