Lavender Manor Guest Lodge

stars: 4
92%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal qida əvvəlcədən tələblə
Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Çimərlik • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Açıq hovuz • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Lavender Manor Guest Lodge qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

LAVENDER MANOR GUEST LODGE

With a stay at Lavender Manor Guest Lodge in Hermanus (Voelklip), you'll be within a 10-minute walk of Hermanus Beach and Grotto Beach. This beach guesthouse is 0.5 mi (0.8 km) from Voelklip Beach and 0.6 mi (1 km) from Kammabaai Beach.
Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: AfrikaansİngiliscəHollandiya
Çimərlik
Hovuz

YERLƏŞMƏ

Lavender Manor Guest Lodge ünvanı

184 10th Street - Voelklip Beach, Hermanus, Overberg District Municipality, 7200, Cənubi Afrika

Ən yaxın hava limanları

Cape Town International Airport, Keyptaun (CPT)
1 saat 31 dəq (112 km69 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Çimərlik
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Rahatlıqlar
  • Günəş çətirləri
  • Şezlonqlar
  • Çimərlik dəsmalları

Digər ən yaxın çimərliklər

Voelklip Beach
8 dəq piyada (0.5 km)8 dəq piyada (0.3 mil)
Kammabaai Beach
11 dəq piyada (0.7 km)11 dəq piyada (0.4 mil)
Grotto Beach
17 dəq piyada (1.1 km)17 dəq piyada (0.7 mil)
Hermanus Beach
8 dəq avtomobillə (2.6 km)8 dəq avtomobillə (1.6 mil)
beach near Sandbaai Kids Park
30 dəq avtomobillə (9.9 km)30 dəq avtomobillə (6.1 mil)
De Kelders Strand
55 dəq avtomobillə (18 km)55 dəq avtomobillə (11 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Hovuz
Tip: Açıq

Açıq: Mövsümi

Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Lavender Manor Guest Lodge obyektində əvvəlcədən halal qida tələb edə bilərəmmi?

Bəli, əvvəlcədən tələb edildikdə Lavender Manor Guest Lodge obyektində halal qida təmin edilir.

Lavender Manor Guest Lodge yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, Lavender Manor Guest Lodge obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

Lavender Manor Guest Lodge obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Lavender Manor Guest Lodge obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Lavender Manor Guest Lodge obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Lavender Manor Guest Lodge qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Lavender Manor Guest Lodge obyektində parkinq varmı?

Bəli, Lavender Manor Guest Lodge qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Lavender Manor Guest Lodge obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Lavender Manor Guest Lodge qonaqlarına Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası təklif edir.

Lavender Manor Guest Lodge obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Lavender Manor Guest Lodge qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Lavender Manor Guest Lodge obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Lavender Manor Guest Lodge qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Günəşlənmə terrası, Kitabxana, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 8:00 AM - 7:00 PM. To make arrangements for check-in please contact the property at least 24 hours before arrival using the information on the booking confirmation. If you are planning to arrive after 7:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. The front desk is staffed during limited hours. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Early check-in is available for a fee (subject to availability)

  • Late check-out is available for a fee (subject to availability)

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • The seasonal pool will be open from January to December.
  • No pets and no service animals are allowed at this property.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç