Leopard Beach Resort & Spa

stars: 5
84%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bəzi qidalar halal
Halal qida əvvəlcədən tələblə

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Gigiyenik duş
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

ÇimərlikQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Açıq hovuzQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Qapalı hovuzQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Spa terapiya otağı, MasajÖzəl kirayə
Heç görünməyən
Hidromasaj vannası/cakuziBəzi otaqlarda
Heç görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Leopard Beach Resort & Spa qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

LEOPARD BEACH RESORT & SPA

With a stay at Leopard Beach Resort & Spa in Diani Beach, you'll be near the beach, within a 5-minute drive of Diani Beach and Diani Snake Park. This luxury resort is 25.3 mi (40.7 km) from Nyali Beach and 26.7 mi (43 km) from Bamburi Beach.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: Suahiliİngiliscə
Çimərlik
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Leopard Beach Resort & Spa ünvanı

Diani Beach Road, Diani Beach, Diani Beach, 80400, Keniya

Ən yaxın hava limanları

Moi International Airport, Mombasa (MBA)
28 km17 mil
Tanga Airport, Tanga (TGT)
107 km66 mil
Malindi Airport, Malindi (MYD)
130 km81 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Çimərlik
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir

Digər ən yaxın çimərliklər

Tiwi Beach
10 dəq avtomobillə (3.4 km)10 dəq avtomobillə (2.1 mil)
Diani Beach
15 dəq avtomobillə (4.9 km)15 dəq avtomobillə (3.1 mil)
Galu Kinondo Beach
27 dəq avtomobillə (9 km)27 dəq avtomobillə (5.6 mil)
Chale Beach
56 dəq avtomobillə (19 km)56 dəq avtomobillə (12 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?

Leopard Beach Resort & Spa obyektində 4 hovuz var

Hovuz 1
Tip: Qapalı

Açıq: İl boyu Qalma müddətinizdə mövcuddur!

Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Hovuz 2
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Hovuz 3
Tip: Açıq
Hovuz 4
Tip: Açıq

SPA & SAĞLAMLIQ

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Spa & Sağlamlıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Fitnes
Özəl kirayə
  • Spa terapiya otağı
    Heç görünməyən
    Personal girə bilməz
    əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
  • Masaj
    Heç görünməyən
    Personal girə bilməz
    əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
Otağa aid imkanlar
Hidromasaj vannası/cakuziBəzi otaqlarda
Heç görünməyən

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Leopard Beach Resort & Spa obyektinin menyusunda halal seçimlər varmı?

Bəli, Leopard Beach Resort & Spa obyektinin menyusunda bəzi seçimlər halaldır.

Leopard Beach Resort & Spa obyektində əvvəlcədən halal qida tələb edə bilərəmmi?

Bəli, əvvəlcədən tələb edildikdə Leopard Beach Resort & Spa obyektində halal qida təmin edilir.

Leopard Beach Resort & Spa obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Leopard Beach Resort & Spa obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Leopard Beach Resort & Spa obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Leopard Beach Resort & Spa qonaqlarına Oyun zalı təklif edir.

Leopard Beach Resort & Spa obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Leopard Beach Resort & Spa qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Leopard Beach Resort & Spa obyektində parkinq varmı?

Bəli, Leopard Beach Resort & Spa qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Leopard Beach Resort & Spa obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Leopard Beach Resort & Spa qonaqlarına Hədiyyə mağazası, Gözəllik salonu təklif edir.

Leopard Beach Resort & Spa obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Leopard Beach Resort & Spa qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

Leopard Beach Resort & Spa obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Leopard Beach Resort & Spa qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Leopard Beach Resort & Spa obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Leopard Beach Resort & Spa qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

FƏALİYYƏTLƏR

Bilyard

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

UŞAQLAR ÜÇÜN

Oyun zalı

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Hədiyyə mağazası, Gözəllik salonu

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, İclas otağı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • The name on the credit card used at check-in to pay for incidentals must be the primary name on the guestroom reservation
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Pool access available from 7:00 AM to 6:00 PM.

  • Reservations are required for golf tee times. Reservations can be made by contacting the resort prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.

  • No pets and no service animals are allowed at this property.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder