Les Suites du Midi

100%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Ayrıca bide
• Bəzi otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Les Suites du Midi qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

LES SUITES DU MIDI

Located in Saint-Paul-d'Espis, Les Suites du Midi is in a rural location, within a 15-minute drive of Cloître and St Pierre Abbey. This bed & breakfast is 6.4 mi (10.3 km) from Le Puy Route and 6.6 mi (10.6 km) from Centre Culturel Henri Ena.
Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəFransızHollandiya
Hovuz

YERLƏŞMƏ

Les Suites du Midi ünvanı

2728 Route De Saint-Jean De Cornac, Saint-Paul-d'Espis, Tarn-et-Garonne, 82400, Fransa

Ən yaxın hava limanları

Aurillac Airport, Aurillac (AUR)
2 saat 46 dəq (203 km126 mil)

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

Açıq: Mövsümi

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Les Suites du Midi obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Les Suites du Midi qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Les Suites du Midi obyektində parkinq varmı?

Bəli, Les Suites du Midi qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Uncovered parking parkinq təklif edir.

Les Suites du Midi obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Les Suites du Midi qonaqlarına Baqaj saxlama təklif edir.

Les Suites du Midi obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Les Suites du Midi obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Les Suites du Midi obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Les Suites du Midi obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Kitabxana, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Uncovered parking

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Baqaj saxlama

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. To make arrangements for check-in please contact the property at least 24 hours before arrival using the information on the booking confirmation. If you are planning to arrive after 7:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. The host will greet guests on arrival. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: EUR 0.86 per person, per night. This tax does not apply to children under 18 years of age.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
  • The seasonal pool will be open from June to September.
  • Pool access available from 9:00 AM to 9:00 PM.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç