Lux Garden Hotel

stars: 5
96%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Lux Garden Hotel qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

LUX GARDEN HOTEL

Located in Azuga, Lux Garden Hotel is in the mountains, within a 10-minute drive of Busteni - Babele and Cantacuzino Castle. This luxury hotel is 8.6 mi (13.9 km) from Bucegi National Park and 9.7 mi (15.6 km) from Sinaia Monastery.

Giriş: 17:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəİtalyanFransızRumin
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Lux Garden Hotel ünvanı

10 Sorica St., Azuga, Prahova, 105100, Rumıniya

Ən yaxın hava limanları

Henri Coandă International Airport, Otopeni (OTP)
105 km65 mil
Băneasa International Airport, Buxarest (BBU)
112 km70 mil
Sibiu International Airport, Sibiu (SBZ)
123 km76 mil

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Qapalı

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Türk hamamı
  • Fitnes
  • Spa terapiya otağı
  • Masaj

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Lux Garden Hotel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Lux Garden Hotel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz), Kabel (pulsuz) təklif edir.

Lux Garden Hotel obyektində parkinq varmı?

Bəli, Lux Garden Hotel qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Lux Garden Hotel obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Lux Garden Hotel qonaqlarına Gözəllik salonu təklif edir.

Lux Garden Hotel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Lux Garden Hotel qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Yaxınlıqda xizək avadanlığı icarəsi mağazaları, Konsyerj xidməti, Yaxınlıqda alp xizəyi, Yaxınlıqda kros xizəyi, Baqaj saxlama, Kilidli şkaflar, Seyf, Yaxınlıqda tübinq, Tur masası, Yaxınlıqda qar motosikleti, Yaxınlıqda snoubord, Yaxınlıqda xizək dərsləri təklif edir.

Lux Garden Hotel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Lux Garden Hotel qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Lux Garden Hotel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Lux Garden Hotel qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Xizək saxlama

İNTERNET

Wi-Fi, Kabel

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Gözəllik salonu

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Yaxınlıqda xizək avadanlığı icarəsi mağazaları, 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Yaxınlıqda alp xizəyi, Yaxınlıqda kros xizəyi, Baqaj saxlama, Kilidli şkaflar, Seyf, Yaxınlıqda tübinq, Tur masası, Yaxınlıqda qar motosikleti, Yaxınlıqda snoubord, Yaxınlıqda xizək dərsləri

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the airport and train station (surcharges may apply). To arrange pick-up, guests must contact the property 72 hours prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Fee for cooked-to-order breakfast: approximately RON 90 per person

  • Airport shuttle fee: RON 625 per vehicle (one-way, maximum occupancy 8)

  • Rollaway bed fee: RON 100.0 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Pool access available from 10:00 AM to 10:00 PM.
  • Up to 2 children 7 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.

The following facilities are closed on Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, and Sunday:
- Fitness facility
- Indoor pool
- Sauna

The following facilities are closed on Friday and Saturday:
- Fitness facility
- Indoor pool
- Sauna

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder