Luxury Villa in Mostar

stars: 3

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Luxury Villa in Mostar qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

LUXURY VILLA IN MOSTAR

When you stay at this villa in Mostar, you'll be within a 10-minute drive of Kajtaz House and Crooked Bridge. This villa is 20.6 mi (33.2 km) from Medjugorje Shrine and 4.3 mi (7 km) from Blagaj Fortress.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: BosniyaİngiliscəXorvatSerb
Hovuz

YERLƏŞMƏ

Luxury Villa in Mostar ünvanı

Gnojnice bb, Mostar, Herseq-Neretva (kanton), 88000, Bosniya və Herseqovina

Ən yaxın hava limanları

Mostar International Airport, Mostar (OMO)
1.3 km0.8 mil
Sarajevo International Airport, Sarayevo (SJJ)
71 km44 mil
Dubrovnik Airport, Dubrovnik (DBV)
88 km55 mil
Brač Airport, Bol (BWK)
95 km59 mil
Tivat Airport, Tivat (TIV)
122 km76 mil
Split Airport, Split (SPU)
128 km80 mil
Tuzla International Airport, Tuzla (TZL)
147 km92 mil

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

Açıq: Mövsümi

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Luxury Villa in Mostar obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Luxury Villa in Mostar qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Luxury Villa in Mostar obyektində parkinq varmı?

Bəli, Luxury Villa in Mostar qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Luxury Villa in Mostar obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Luxury Villa in Mostar obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Luxury Villa in Mostar obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Luxury Villa in Mostar obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

VACİB QEYDLƏR

If you are planning to arrive after 8:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash
  • This property reserves the right to pre-authorize the guest's credit card prior to arrival.
  • Host has not indicated whether there is a carbon monoxide detector on the property; consider bringing a portable detector with you on the trip
  • Host has not indicated whether there is a smoke detector on the property
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: EUR 1.53 per person, per night
  • Cleaning fee: EUR 40 per accommodation, per stay

We have included all charges provided to us by the property.

  • Late check-in fee for check-in between 9:00 PM and 11:00 PM

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • The seasonal pool will be open from May to September.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder