MDC Cave Hotel Cappadocia

Çox yaxşı
8.7

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Yalnız xanımlar üçün, fərdi kirayə ilə və ya villada/otaqda kənardan görünməyən hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur. Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilən qarışıq istifadə üçün hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

MDC Cave Hotel Cappadocia qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

MDC CAVE HOTEL CAPPADOCIA

When you stay at MDC Cave Hotel Cappadocia in Ürgüp, you'll be in the historical district, a 1-minute drive from Göreme National Park and 10 minutes from Goreme Open Air Museum. This family-friendly hotel is 6.6 mi (10.6 km) from Love Valley and 8.4 mi (13.6 km) from Uchisar Castle.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: AlmanBosniyaƏrbRusYaponİngiliscəXorvatTürkİspanSerb
Hovuz

YERLƏŞMƏ

MDC Cave Hotel Cappadocia ünvanı

Karangandere Mah. Karagandere Sk. No:20, Ürgüp, Nevşehir (əyalət), 50400, Türkiyə

Ən yaxın hava limanları

Nevsehir, Nevşehir (NAV)
42 dəq (48 km30 mil)
Kayseri Erkilet Airport, Kayseri (ASR)
1 saat 5 dəq (72 km45 mil)

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində bütün qidalar halaldır.

MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, MDC Cave Hotel Cappadocia qonaqlarına Uşaq hovuzu təklif edir.

MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, MDC Cave Hotel Cappadocia qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz), Kabel (pulsuz) təklif edir.

MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində parkinq varmı?

Bəli, MDC Cave Hotel Cappadocia qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

MDC Cave Hotel Cappadocia qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, MDC Cave Hotel Cappadocia qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MDC Cave Hotel Cappadocia obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

MDC Cave Hotel Cappadocia qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə ödənişlə) təklif edir.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

RƏYLƏR
Çox yaxşı
8.7

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq hovuzu

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi, Toy zalı

İNTERNET

Wi-Fi, Kabel

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the airport (surcharges may apply). To arrange pick-up, guests must contact the property 24 hours prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • The name on the credit card used at check-in to pay for incidentals must be the primary name on the guestroom reservation
  • This property accepts credit cards and cash
  • Cashless transactions are available
  • Long-term renters welcome
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, a first aid kit, and outdoor lighting
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Fee for buffet breakfast: approximately EUR 20 for adults and EUR 20 for children

  • Airport shuttle fee: EUR 40 per person (roundtrip)

  • Airport shuttle fee per child: EUR 20 (roundtrip), (from 7 to 11 years old)

  • Rollaway bed fee: EUR 20 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Pool access available from 10:00 AM to 8:30 PM.
  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.
  • This property allows pets in specific rooms only. Guests can request one of these rooms by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation.
  • A car is not required for transportation to and from this property.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

Property Registration Number 17715

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder