Mercure Alice Springs Resort

stars: 4
84%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Mercure Alice Springs Resort qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

MERCURE ALICE SPRINGS RESORT

With a stay at Mercure Alice Springs Resort in Alice Springs (East Side), you'll be within a 10-minute walk of Olive Pink Botanic Garden and Mbantua Fine Art Gallery and Cultural Museum. This luxury hotel is 0.9 mi (1.4 km) from Royal Flying Doctor Service Alice Springs Tourist Facility and 1.1 mi (1.8 km) from Australian Aboriginal Dreamtime Gallery.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: HindKoreyaYaponİngiliscəFransız
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Mercure Alice Springs Resort ünvanı

34 Stott Terrace, East Side, Alice Springs Municipality, 0870, Avstraliya

Ən yaxın hava limanları

Alice Springs Airport, Alice Springs (ASP)
12 km7.2 mil

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Mercure Alice Springs Resort obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Mercure Alice Springs Resort qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Mercure Alice Springs Resort obyektində parkinq varmı?

Bəli, Mercure Alice Springs Resort qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Mercure Alice Springs Resort obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Mercure Alice Springs Resort qonaqlarına Hədiyyə mağazası təklif edir.

Mercure Alice Springs Resort obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Mercure Alice Springs Resort qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

Mercure Alice Springs Resort obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Mercure Alice Springs Resort qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Mercure Alice Springs Resort obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Mercure Alice Springs Resort obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Avtomat (qəlyanaltı)

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Toy zalı

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Hədiyyə mağazası

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Obyektdə bankomat, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Konfrans zalı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • This property uses some solar energy
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

  • Fee for buffet breakfast: approximately AUD 20 to 35 for adults, and AUD 12 to 15 for children

  • Late check-out fee: AUD 49 (subject to availability)

  • Crib (infant bed) fee: AUD 10.0 per night

  • Rollaway bed fee: AUD 40.0 per night

  • Credit card charges are subject to a surcharge of 1.4 percent

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Up to 3 children 12 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.
  • A car is recommended for transportation to and from this property.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder