Motali Life Hotel

Yaxşı
7.0

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal
Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Açıq hovuzQarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Motali Life Hotel qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

MOTALI LIFE HOTEL

Kartepedə Motali Life Hotel-də qaldığınız zaman, Kartepe Sukay Park və Sapanca Gölündən 10 dəqiqəlik maşın məsafəsində olacaqsınız. Bu hotel Separate Planet Glass Terrace-dan 6,4 km, Ormanya Wildlife Park-dan isə 7,8 km məsafədədir.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 11:30 əvvəl
Danışılan dillər: ƏrbİngiliscəTürk
Hovuz

YERLƏŞMƏ

Motali Life Hotel ünvanı

Masukiye Mah. Kartepe Cd. No. 38, Kartepe, Kocaeli (əyalət), 41295, Türkiyə

Ən yaxın hava limanları

Sabiha Gokcen, İstanbul (SAW)
1 saat 16 dəq (97 km60 mil)
Istanbul, İstanbul (IST)
1 saat 51 dəq (165 km102 mil)
Bursa Yenişehir Airport, Bursa (YEI)
1 saat 54 dəq (134 km84 mil)
Anadolu Airport, Eskişehir (AOE)
2 saat 35 dəq (203 km126 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Hovuz
Tip: Açıq

Açıq: Mövsümi

Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Motali Life Hotel obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, Motali Life Hotel obyektində bütün qidalar halaldır.

Motali Life Hotel yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, Motali Life Hotel obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

Motali Life Hotel obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Motali Life Hotel obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Motali Life Hotel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Motali Life Hotel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Motali Life Hotel obyektində parkinq varmı?

Bəli, Motali Life Hotel qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Motali Life Hotel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Motali Life Hotel qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti təklif edir.

Motali Life Hotel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Motali Life Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Motali Life Hotel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Motali Life Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

RƏYLƏR
Yaxşı
7.0

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Kamin

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti

İŞ İMKANLARI

Banket imkanları

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and a first aid kit

  • The seasonal pool will be open from May to September.

  • The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.

  • No pets and no service animals are allowed at this property.

  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

Property Registration Number 2022-41-0156

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder