Nackarpsdalen Gästgiveri

stars: 3
90%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Nackarpsdalen Gästgiveri qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

NACKARPSDALEN GÄSTGIVERI

With a stay at Nackarpsdalen Gästgiveri in Röstånga, you'll be in a national park, just a 2-minute walk from Soderasens National Park and 14 minutes by foot from Skåne Trail. This hotel is 5.8 mi (9.3 km) from Ljungbyheds Golf Club and 6.5 mi (10.4 km) from Military History Museum.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: İsveçİngiliscə

YERLƏŞMƏ

Nackarpsdalen Gästgiveri ünvanı

Nackarpsdalsvägen 3, Röstånga, Scania (əyalət), 268 68, İsveç

Ən yaxın hava limanları

Ängelholm-Helsingborg Airport, Angelholm (AGH)
43 km26 mil
Malmö Sturup Airport, Malmo (MMX)
52 km32 mil
Copenhagen Kastrup Airport, Kopenhagen (CPH)
58 km36 mil
Halmstad Airport, Halmstad (HAD)
82 km51 mil
Copenhagen Roskilde Airport, Roskilde (RKE)
86 km53 mil
Ronneby Airport, Ronneby (RNB)
126 km78 mil
Växjö Kronoberg Airport, Växjö (VXO)
136 km84 mil
Bornholm Airport, Ronne (RNN)
139 km87 mil

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Nackarpsdalen Gästgiveri obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Nackarpsdalen Gästgiveri qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Nackarpsdalen Gästgiveri obyektində parkinq varmı?

Bəli, Nackarpsdalen Gästgiveri qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Nackarpsdalen Gästgiveri obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Nackarpsdalen Gästgiveri qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon təklif edir.

Nackarpsdalen Gästgiveri obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Nackarpsdalen Gästgiveri obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Nackarpsdalen Gästgiveri obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Nackarpsdalen Gästgiveri obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon

İŞ İMKANLARI

İclas otağı

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a debit card may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and debit cards; cash is not accepted

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • Deposit is payable by wire transfer and is due within 24 hours of booking the reservation.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Pet fee: SEK 345 per pet, per stay
  • Service animals are exempt from fees
  • Rollaway bed fee: SEK 995.0 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder