Northridge Golf Resort

stars: 3
86%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Northridge Golf Resort qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

NORTHRIDGE GOLF RESORT

Located in Wainui, Northridge Golf Resort is in a rural location, a 4-minute drive from Wainui Golf Club and 7 minutes from Snowplanet. This golf lodge is 3.8 mi (6 km) from Orewa Beach and 8.1 mi (13.1 km) from Little Manly Beach.
Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: HindSlovakİngiliscəFransızİspan

YERLƏŞMƏ

Northridge Golf Resort ünvanı

379 Wainui Road, Wainui, Wainui, 0992, Yeni Zelandiya

Ən yaxın hava limanları

Auckland International Airport, Auckland (AKL)
47 km29 mil
Whangarei Airport, Whangarei (WRE)
96 km60 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Orewa Beach
12 dəq avtomobillə (3.9 km)12 dəq avtomobillə (2.5 mil)
Milford Beach
1 saat 3 dəq avtomobillə (21 km)1 saat 3 dəq avtomobillə (13 mil)
Snells Beach
1 saat 7 dəq avtomobillə (22 km)1 saat 7 dəq avtomobillə (14 mil)
beach near Little Shoal Bay Reserve
1 saat 16 dəq avtomobillə (25 km)1 saat 16 dəq avtomobillə (16 mil)
beach near Herne Bay
1 saat 23 dəq avtomobillə (28 km)1 saat 23 dəq avtomobillə (17 mil)
beach near St. Mary's Bay
1 saat 24 dəq avtomobillə (28 km)1 saat 24 dəq avtomobillə (17 mil)
beach near Westmere
1 saat 26 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 26 dəq avtomobillə (18 mil)
beach near Coxs Bay Esplanade
1 saat 26 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 26 dəq avtomobillə (18 mil)
beach near Point Chevalier
1 saat 26 dəq avtomobillə (29 km)1 saat 26 dəq avtomobillə (18 mil)
beach near Walker Park
1 saat 29 dəq avtomobillə (30 km)1 saat 29 dəq avtomobillə (19 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Northridge Golf Resort obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Northridge Golf Resort qonaqlarına Oyun zalı təklif edir.

Northridge Golf Resort obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Northridge Golf Resort qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Northridge Golf Resort obyektində parkinq varmı?

Bəli, Northridge Golf Resort qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Uncovered parking, Wheelchair-accessible parking parkinq təklif edir.

Northridge Golf Resort obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Northridge Golf Resort qonaqlarına Baqaj saxlama təklif edir.

Northridge Golf Resort obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Northridge Golf Resort obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Northridge Golf Resort obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Northridge Golf Resort obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

FƏALİYYƏTLƏR

Yaxınlıqda qolf meydançası

UŞAQLAR ÜÇÜN

Oyun zalı

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Kamin, Toy zalı

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Uncovered parking, Wheelchair-accessible parking

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Baqaj saxlama

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Konfrans zalı, Banket imkanları

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 8:00 AM - 6:00 PM. The front desk is staffed during limited hours. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, mobile payments, and cash
  • Mobile payment options include: Alipay
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a smoke detector, and a first aid kit

  • Fee for full breakfast: approximately NZD 30 for adults and NZD 30 for children

  • Late check-in fee: NZD 20 for check-in between 10:00 AM and noon

  • Late check-out fee: NZD 20 (subject to availability)

  • Credit card charges are subject to a surcharge of 2.6 percent

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.
  • This property welcomes guests of all sexual orientations and gender identities (LGBTQ+ friendly).

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç