Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka

stars: 4
86%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Gigiyenik duş
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

ORIGINAL SOKOS HOTEL SEURAHUONE KOTKA

A stay at Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka places you in the heart of Kotka, steps from Kotkan Kaupunginteatteri and St Nicolai Kirkko. This hotel is 0.5 mi (0.9 km) from Maretarium and 0.6 mi (1 km) from Sapokka Water Garden.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: İsveçFinİngiliscə
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka ünvanı

Keskuskatu 21, Kotka, Kotka-Hamina, 48100, Finlandiya

Ən yaxın hava limanları

Lappeenranta Airport, Lappeenranta (LPP)
92 km57 mil
Helsinki Vantaa Airport, Helsinki (HEL)
110 km68 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Mansikkalahti
5 dəq avtomobillə (1.5 km)5 dəq avtomobillə (1 mil)
Pitkäthiekat
54 dəq avtomobillə (18 km)54 dəq avtomobillə (11 mil)
beach near Ruotsinpyhtää
1 saat 20 dəq avtomobillə (27 km)1 saat 20 dəq avtomobillə (16 mil)
Korjärven uimala
1 saat 23 dəq avtomobillə (28 km)1 saat 23 dəq avtomobillə (17 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Sauna
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka qonaqlarına Oyun zalı təklif edir.

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka obyektində parkinq varmı?

Bəli, Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka qonaqlarına Obyektdə (əlavə ödənişli) parkinq təklif edir.

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası təklif edir.

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

FƏALİYYƏTLƏR

Bilyard

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

UŞAQLAR ÜÇÜN

Oyun zalı

ÜMUMİ İMKANLAR

Terras, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (əlavə ödənişli)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, and a first aid kit

  • Self parking fee: EUR 15 per day

  • Pet fee: EUR 15 per accommodation, per night

  • Service animals are exempt from fees

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • The property allows pets in specific rooms only and has other pet restrictions (surcharges apply and can be found in the Fees section). Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder