Original Sokos Hotel Valjus

stars: 3
80%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Original Sokos Hotel Valjus qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

ORIGINAL SOKOS HOTEL VALJUS

Located in Kajaani, Original Sokos Hotel Valjus is just steps from Luonnollisesti Oulujarvi and 5 minutes by foot from Veterans Park. This hotel is 0.3 mi (0.5 km) from Kajaani Castle and 0.4 mi (0.6 km) from Kainuun Museo.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: Finİngiliscə
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Original Sokos Hotel Valjus ünvanı

Kauppakatu 20, Kajaani, Kajaani, 87100, Finlandiya

Ən yaxın hava limanları

Kajaani Airport, Kajaani (KAJ)
7 km4.3 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Kesäniemi
5 dəq avtomobillə (1.6 km)5 dəq avtomobillə (1 mil)
Vimpelinkammen uimaranta
8 dəq avtomobillə (2.5 km)8 dəq avtomobillə (1.6 mil)
Nuottijärven uimaranta
22 dəq avtomobillə (7.4 km)22 dəq avtomobillə (4.6 mil)
Paltaniemen uimaranta
26 dəq avtomobillə (8.6 km)26 dəq avtomobillə (5.3 mil)
Kuluntalahden uimaranta
28 dəq avtomobillə (9.5 km)28 dəq avtomobillə (5.9 mil)
Korholanmäen uimaranta
45 dəq avtomobillə (15 km)45 dəq avtomobillə (9.3 mil)
Tuhkakylä Beach
1 saat 23 dəq avtomobillə (28 km)1 saat 23 dəq avtomobillə (17 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Spa mərkəzi
  • Sauna

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Original Sokos Hotel Valjus obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Original Sokos Hotel Valjus qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Original Sokos Hotel Valjus obyektində parkinq varmı?

Bəli, Original Sokos Hotel Valjus qonaqlarına Obyektdə (əlavə ödənişli) parkinq təklif edir.

Original Sokos Hotel Valjus obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Original Sokos Hotel Valjus qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama təklif edir.

Original Sokos Hotel Valjus obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Original Sokos Hotel Valjus obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Original Sokos Hotel Valjus obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Original Sokos Hotel Valjus obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (əlavə ödənişli)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Konfrans zalı, İclas otağı, Banket imkanları

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Self parking fee: EUR 20 per night

  • Pet fee: EUR 15 per pet, per night

  • Service animals are exempt from fees

  • Rollaway bed fee: EUR 20.0 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation (surcharges apply and can be found in the Fees section).

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder