Rasta Lilla Edet

stars: 3
82%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Rasta Lilla Edet qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

RASTA LILLA EDET

Located in Lilla Edet, Rasta Lilla Edet is on a river, within a 15-minute drive of Göta Canal and Lodose Museum. This hotel is 9.1 mi (14.6 km) from Svartedalen Nature Reserve and 9.8 mi (15.8 km) from Horlycke Golf Club.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: İsveçİngiliscə
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Rasta Lilla Edet ünvanı

Skansenvägen 34, Lilla Edet, Bohuslan, 463 30, İsveç

Ən yaxın hava limanları

Trollhättan-Vänersborg Airport, Trollhattan (THN)
23 dəq (26 km16 mil)
Gothenburg-Landvetter Airport, Gothenburg (GOT)
58 dəq (79 km49 mil)
Jönköping Airport, Jonkoping (JKG)
2 saat 11 dəq (195 km121 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Romesjön badplats
1 saat 14 dəq avtomobillə (25 km)1 saat 14 dəq avtomobillə (15 mil)
Ormeskratt
1 saat 19 dəq avtomobillə (26 km)1 saat 19 dəq avtomobillə (16 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Rasta Lilla Edet obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Rasta Lilla Edet qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Rasta Lilla Edet obyektində parkinq varmı?

Bəli, Rasta Lilla Edet qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Rasta Lilla Edet obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Rasta Lilla Edet qonaqlarına Obyektdə mini-market təklif edir.

Rasta Lilla Edet obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Rasta Lilla Edet qonaqlarına Tur masası təklif edir.

Rasta Lilla Edet obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Rasta Lilla Edet obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Rasta Lilla Edet obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Rasta Lilla Edet obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

ÜMUMİ İMKANLAR

Terras, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Obyektdə mini-market

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Tur masası

İŞ İMKANLARI

Banket imkanları

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open daily from 8:00 AM - 8:00 PM. This property doesn't offer after-hours check-in. The front desk is staffed during limited hours. For any questions, please contact the property using the information on the booking confirmation. Information provided by the property may be translated using automated translation tools. Guests planning to arrive outside of normal check-in hours must contact this property in advance to arrange check-in.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Safety features at this property include a fire extinguisher and a smoke detector
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

  • Pet fee: SEK 200 per accommodation, per night

  • Service animals are exempt from fees

  • Rollaway bed fee: SEK 200.0 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation (surcharges apply and can be found in the Fees section).

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder